Mám se tě bát, holka nešťastná?!

„Miláčkové, kdyby se u nás objevila Dominika, hned volejte 158!“

Má vdova Ivana Gottová (46) po legendárním zlatém slavíkovi problém? Jeho dcera Dominika se nevzdává, pokud jde o dědictví. Jde na to evidentně přes Ivaniny děti, své nevlastní sestry.

Moc práce asi nemá, a tak se nejstarší dcera zpěváka Karla Gotta (†80) zabývá myšlenkami na to, kterak dosáhnout na dědictví po svém otci. Notářské řízení prý již proběhlo a dle Dominiky Gottové (49) se na ni nespravedlivě zapomnělo.

„Proč Lucka v dědictví byla, a já ne, když jsme s otcem za jeho života podepsaly stejnou dohodu o vyrovnání?“ ptá se nejstarší dcera a zmiňuje nevlastní sestru Lucii Valčíkovou (34). Sama si pak na webu Prima Ženy odpovídá: „Ona je v dobrém kontaktu s Ivanou, a tedy dostala nařízeno, aby se mnou nekomunikovala.“

Zmíněná Ivana Gottová (46) ovšem, jak je jejím zvykem, zarytě mlčí. Zřejmě se cítí silná v kramflecích a neobává se, že by ji nevlastní „dcera“ byť o jeden jediný trapný milion připravila. Vždyť už jich dostala ještě za tatínkova života dost...

Bude ovšem vdova po slavíkovi stále tak neochvějně sebejistá, až Dominika uskuteční svůj nejnovější plán? Zdá se totiž, že její strategie se stáčí směrem k nejzranitelnějším postavám příběhu. „Po dlouhém zvažování“, jak říká, se rozhodla pokusit obnovit vztah s mladšími sestrami Charlottou (16) a Nelly Sofií (14).

Že to není jen tak nějaké bezelstné navazování zpřetrhaných rodinných pout, naznačují pak její slova o tom, že obě už „nejsou malinké a zcela jistě mají vlastní rozum“. Jak se zdá, a Ivana o tom jistě nepochybuje, ten „vlastní rozum“ by chtěla Dominika, pokud možno nahlodat svou verzí historie.

Jak to chce ovšem prakticky provést? Možná i Ivana se nechá pro zajímavost překvapit. Rodinu i samu sebe uklízí stranou pátravých pohledů veřejnosti a zejména novinářů.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden