Mám tě plné zuby. Sbal se a vypadni!

Zdá se, že Dagmar Patrasové už s Felixem Slováčkem došla trpělivost. Nebaví ji jeho věčné zálety a už mu nevěří. Rozhodne se, že už ho nechce ani vidět?

Vypadalo to, že spolu budou znovu šťastní. Jenže Dagmar Patrasová (66) stále víc cítí, že už po boku Felixe Slováčka (79) nebude nikdy spokojená. S Italem Vitem (52) by ale šťastná být mohla. Tedy pokud je připravena na velkou životní změnu!

Ttrpělivost zpěvačky a herečky Dagmar Patrasové (66) má také nějaké hranice. Sice dlouho tolerovala všechny milenky svého manžela Felixe Slováčka (79) a další jeho přešlapy, ovšem tomu má být konec. Proč vše nasvědčuje tomu, že mu brzy sbalí jeho věci a vyhodí ho ze společného domu?

Seznámení na mejdanu

Už je tomu mnoho let, co se Slováček s Patrasovou seznámili. Známý saxofonista se prý do své současné manželky zamiloval na první pohled.

Jakmile tehdy krásnou tmavovlásku s perfektní postavou spatřil, nemohl ji dostat ze své hlavy a už spřádal plány, jak ji dostane do postele. Požádal tedy společného známého, zda by je mohl seznámit, a to se skutečně zanedlouho podařilo.

Když spolu skončili v posteli úplně poprvé

U Patrasové doma se uskutečnil velkolepý mejdan, který jim změnil život na mnoho let dopředu. „Byl příjemný, milý, všechno

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden