Manžel je stále úplně paf z její přirozené krásy

Po rozchodu s Vojtkem brečela od rána do večera, odložila státnice a týden nejedla. Jak řekla později novinářům, bylo to jako malá smrt.

Daniela Šinkorová (48) měla kdysi tak zlomené srdce, že se bála znovu zamilovat. Nyní je ale konečně šťastná a nic na tom nemůže změnit fakt, že za svou lásku musela zaplatit krutou daň.

Oblíbená herečka a muzikálová zpěvačka Daniela Šinkorová (48) jde v poslední době v seriálech doslova z role. V posledních letech ji tak diváci mohli vídat v cyklech Gympl s (r)učením omezeným, Ohnivý kuře a Sestřičky Modrý kód. A protože je v soukromém životě spokojená, má nyní plným právem pocit, že se jí daří téměř vše, na co sáhne.

Na prohry nebyla zvyklá

Ovšem vždy tomu tak nebývalo. Šinkorová musela například odpískat účinkování v muzikálu Dracula, které bylo, jak sama později přiznala, opravdu nad její síly. Až do té doby nebyla herečka na takové prohry zvyklá.

Ačkoli měla vždy pověst naprosté profesionálky, tentokrát si bohužel musela uvědomit, že na některé role zkrátka nestačí. To se pro ni rovnalo téměř velké životní prohře. Protože ale nechtěla

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře