Herečka Jana Švandová (78), známá ze seriálu Jedna rodina, opět zářila na karlovarském festivalu, kde zároveň oslavila narozeniny.
Do lázeňského města dorazila s manželem, developerem Pavlem Satoriem (76), a dvěma vnučkami. Na kolonádě působila jako elegantní dáma, která si naplno užívá roli babičky. Jenže právě její rodinná oddanost zřejmě není v souladu s tím, co by si přál její muž.
Dává před ním přednost práci?
V zákulisí se mluví o tom, že Satorie by rád trávil se svou manželkou víc poklidného času ve dvou. Už dávno si zvykl na to, že přednost má její práce, ale teď, kdy by si přál společně zpomalit a třeba víc cestovat, zůstává stále na vedlejší koleji. Švandová je i v tomto věku neúnavná a užívá si, že jde z role do role.
Divadlo, natáčení, ve volných chvílích vnoučata. A přestože Karlovy Vary mohly být příležitostí pro romantické okamžiky ve dvou, ona se zřejmě raději obklopila rodinou, se kterou pózovala i na červeném koberci.
Každý chce něco úplně jiného?
Zatímco její muž stále více touží po společném cestování a klidném podzimu života, ona svou energii rozdává jinde. Jeden by mohl mít pocit, že si teď víc rozumí s mladší generací než s vlastním manželem. Ten tak ve Varech působil spíš jako tichý doprovod než letitý partner, který by stál po jejím boku jako rovnocenný partner.
Čas ukáže, zda jim odlišné představy o stáří nezamíchají osudem víc, než by sami chtěli. Což by ale byla škoda, vždyť kráčí ruku v ruce společným životem více než čtvrt století.