Manžel ji dokázal podržet i v těch nejtěžších chvílích

Pro krásnou herečku není kariéra všechno. Váží si svého muže a je nejšťastnější v roli mámy a ženy, která pomáhá potřebným.

JITKA ČVANČAROVÁ (44) poznala tu pravou lásku až v tanečníkovi PETRU ČADKOVI (43). Společně se jim podařilo ustát už mnohé a jejich pouto je o to silnější.

Pochází z Mělníka, historického města nad soutokem Labe a Vltavy, a na své rodiště Jitka Čvančarová (44) stále ráda a v dobrém vzpomíná. Určitě i proto, že tam prožila krásné dětství a mládí uprostřed milující rodiny. Jak často s pokorou připomíná, právě rodiče jí vštípili všechny důležité hodnoty jako čestnost a spravedlnost.

Muzikálová hvězda

Před lety se podvolila maminčině přání a místo konzervatoře vystudovala stavební průmyslovku. Pak už ji ale nikdo nezastavil a její kroky vedly do

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden