Moje šťastná hvězda
Manžel jí řídí celý život
Rodinnému životu a manželovi herečka podřídila své touhy a přání. Vyplatilo se jí to ale?
Manžel jí řídí celý život

 Už téměř 11 let patří EVA DECASTELO (41) a její manžel RENÉ (46) mezi idylické páry. Realita je ale nejspíš někde úplně jinde. Co musí Eva snášet?

Žijí spolu, pracují spolu, mají dvě šikovné děti. Jak se ale zdá, ne všechno je pořád zalité sluncem a Eva Decastelo (41) možná léta skrývala jeden šokující fakt!

Konečně našla toho pravého

Léta chodila se zpěvákem a bývalým porotcem SuperStar Matějem Ruppertem (42). A ten ji dokonce seznámil i s budoucím chotěm. Trvalo ale ještě několik let, než se Eva a René dali dohromady.

Pak ale všechno dostalo hodně rychlý spád. Jak Decastelo přiznal, asi tři týdny od jejich prvního rande spolu začali bydlet a pak herečka během dalším dvou týdnů otěhotněla.

Rodinná idylka

Pár se bral, ještě když byla Eva těhotná. Zanedlouho se jim narodil syn Michael (10) a krátce nato i malá Zuzanka (9). Pak se ale manžel uchytil v televizi. Jeho scenáristickou kariéru odstartovala Ordinace v růžové zahradě a seriál Doktoři z Počátků.

A rázem o něj začal být zájem. Jak ale najednou skloubit rodinu a časově náročnou práci? Decastelo to zřejmě vyřešil dost po svém. Zdá se, že ze sebe udělal hlavu rodiny a všichni ostatní členové ho museli na slovíčko poslouchat.

Eva, která byla do té doby samostatnou jednotkou, se musela jako správná manželka všemu, co chce, podřídit.

Třetí dítě bylo dlouho ve hře

Někdejší královna večírků Eva ale po boku Reného opravdu zkrotla a stal se z ní rodinný typ. Sice stále občas utíkala do televize, péče o nejbližší ale pro ni byly přesně to, co jí dávalo chuť žít.

A když už s manželem zvládli dvě děti, proč si nepořídit ještě třetí. Decastelo se nedávno přiznala, že se o něj intenzivně snažili, štěstí ale při nich tentokrát nestálo.

Pořád do světa rozhlašovala, že si třetí dítko opravdu hodně přeje. Měsíce ale plynuly a bříško se jí pořád nerýsovalo. Teď ale najednou otočila. Další dítě nebude, je na něj moc stará a je takto vlastně spokojená.

Není tajemstvím, že Decastelo už jednou ženatý byl. A s bývalou manželkou Štěpánkou (41) má syna Eliase (17). Celkem má tedy tři děti a další by nejspíš už nezvládl.

Přece jenom už mu táhne na padesát a teď, kdyby přivítali nový přírůstek, všechno by začalo nanovo.

Dostala od něho zákaz?

Z Evy je zkrátka najednou rodinný typ, občas si odskočí na natáčení seriálu, nebo do divadle, ale jinak hlavně obskakuje manžela a děti. Když loni s Reném slavili deset let od svatby, rozplývala se na sociálních sítích, že má nejlepšího chlapa na světě.

A aby si ho udržela, udělá pro něj vše. Navíc se nemusí o nic starat, žije si jak v bavlnce. To jí mnohé kolegyně mohou závidět.

Související články
Oldřich Kaiser (69) patří po mnoha letech na české filmové scéně mezi zkušené herce, zatímco jeho manželka Dáša Vokatá (70) se k herectví dostala teprve nedávno. Kaiser získal hlavní roli ve filmu „Zahradníkův rok“ a Vokatá ztvárnila jeho filmovou manželku. Podle jejích vlastních slov to však byla její první a zároveň poslední herecká zkušenost. „Je […]
Ivana Gottová zuří! Karle, tohle ti neodpustím…
premium
Myslela si, že tohle zůstane navždy tajemstvím. Ivana Gottová (48) ale možná bude brzy společně s celou rodinou čelit kauze, které ještě nikdy nečelila. Povídá se, že se brzy odhalí jasné důkazy o tom, že Karel Gott (†80) měl syna! Dlouhé roky je bráno za fakt, že zesnulá hudební legenda Karel Gott (†80) přivedl na svět čtyři dcery. […]
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz