Párkrát už prosáklo, že to manželství prochází krizí. Vždy se jim ale povedlo vztah nějakým způsobem udržet. Jenže tentokrát to vypadá, že to tak jednoduché nebude.
Některé hlasy naznačují, že Soňa Norisová (52) opustila polosamotu u Malých Karpat a od producenta Adriana Rajtera (59) se odstěhovala. Herečka ze seriálu Policie Modrava tak měla učinit nedlouho poté, co měl jejich dům opustit společný syn Michael (19). Okamžitě se tak rozběhly spekulace, jestli náhodou herečka nedržela manželství „zuby nehty“ právě kvůli synovi.
A když se osamostatnil, neměla důvod zůstávat. Pokud bychom připustili, že udržet rodinu pohromadě byla její hlavní motivace, tak by to do sebe asi mohlo zapadat. Někteří rýpaví pozorovatelé navíc tvrdí, že už to měla udělat dávno.
Její muž má totiž pověst žárlivce. „Žárlivost vnímám jako zakomplexovanost a nedostatek úcty k tomu druhému,“ tvrdila přitom před časem Norisová. Snad jí manžel bránil chodit na společenské akce?
Otázka ale je, jestli si někdo pouze nepřibarvil realitu. Buď jak buď, není to jediná věc, o které se mluví. Aby toho totiž nebylo málo, v poslední době se začaly množit odvážné spekulace, že by Rajter mohl mít jinou ženu.
Pokud by to byla pravda, což se zatím neprokázalo, byl by to pádný důvod, aby se Norisová opravdu odstěhovala. Jestli by se pak její „nástupkyně“ nastěhovala místo ní, nebo by se dům třeba prodal, je další věc. Většina lidí se každopádně shoduje, že by Norisová dlouho sama nezůstala.
Je moc krásná,vyzařuje z ní neuvěřitelná energie. Před nějakou dobou se říkalo, že má blízko k Matěji Dadákovi (50), se kterým točila seriál Policie Modrava.
Zda by ale herec dokázal opustit dlouholetou partnerku Petru Hřebíčkovou (46), se kterou má tři děti, to se nezdá příliš pravděpodobné. Tím spíš, že není vůbec jasné, jestli jsou si s Norisovou opravdu tak blízcí, jak se před časem spekulovalo. Dopadnout to asi může všelijak.



