Manžel Kate Winslet ji sledoval, jak si to rozdává s kamarádem!

„Doufám, že se celý život budu mít co učit.“

Hvězda velkofilmu Titanic, anglická herečka Kate Winslet (44), nikdy nestudovala střední školu a v mládí trpěla mindráky. Dokázala dobýt Hollywood a pak z něho zase tiše vycouvala.

K herectví měla Kate Winslet (44) blízko už z domova, protože jak otec, tak matka byli herci. Díky tomu, že pocházela z uměleckého prostředí, brzy měla jasno v tom, že se chce hraní věnovat profesionálně.

Střední školy se vzdala kvůli herectví

Dospívání neměla budoucí hvězda moc snadné. Trpěla nadváhou a měla opravdu silné nohy, což budilo u spolužáků posměch. „Byla jsem tlustá holka. A neznala jsem žádné slavné herečky, které byly tlusté“" konstatovala Kate. "Tenhle mindrák v člověku zůstane na celý život. Pořád máte pocit, že

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden