Manžel se nechal kvůli Kim Basinger přejmenovat, ale stejně to nepomohlo!

Zůstával s ní, i když věděl o jejím poměru s hereckým kolegou!

Herečka Kim Basinger (64) patřila v 80. letech k výrazným erotickým symbolům. V té době prožívala první neúspěšné manželství s vizážistou Ronem Snyderem (79).

Krásná blondýnka, které nedělá problém předvést, čím jí příroda obdařila – tak se na Kim Basinger (64) díval svět od počátku její kariéry. Nejprve se prosadila jako modelka. Díky tomu získala i první velkou filmovou roli, kde se od ní ovšem žádné převratné výkony nečekaly. Jednalo se o film s agentem 007 Jamesem Bondem, kterého si tehdy naposledy zahrál Sean Connery (88).

Nevadily mu její milostné scény!

Kim měla ke svém slavnému hereckému partnerovi vztah plný obdivu. Stačilo by mu nejspíš ukázat prstem a byla by jeho. Nechala se veřejně slyšet, že sní o tom, jak se s Connerym projíždí nahá po pláži. U svůdné krásné ženy to nepřekvapí, háček je ale v tom, že v době, kdy se film natáčel, byla Kim už vdaná. A její manžel, umělecký maskér Ron Snyder (79), musel být opravdu hodně tolerantní. Dal to najevo ještě téhož roku znovu, když v magazínu Playboy vyšly odvážné fotografie Kim. A nevadilo mu ani natáčení slavného erotického snímku 9 ½ týdne, kde jeho žena své půvaby po boku krasavce Mickeyho Rourkea (65) také neskrývala. O tom, jak velká musela být Ronova láska k manželce, svědčí i další skutečnost. Ačkoliv na svět přišel jako Ronald Snyder, po svatbě si kvůli rozmaru Kim změnil své příjmení. Nikoliv ovšem na Ronald Basinger, ale na Ron Britten. Jeho nastávající totiž chtěla, aby si vybral nějaké příjmení, začínající na „B“. Důvod? Nepřála si měnit po svatbě svoje iniciály!

Nefungovalo to několik let

S Ronem se Kim seznámila, když se natáčel film Hard Country. Vzali se v říjnu roku 1980. V témže roce u Kim propukly naplno jisté psychické problémy – agorafobie. To je, jak známo, strach z veřejných prostranství. Kim dostala panický záchvat v prodejně potravin a nebyla pak dva měsíce schopná opustit svůj domov. Kvůli manželství na čas opustil Ron svoji kariéru vizážisty. Manželství vydrželo celkem osm let. Ve svých později napsaných pamětech Ron prozradil, že v době, kdy byli spolu, Kim otěhotněla, ale prodělala potrat. A manžel hollywoodské hvězdy se musel také vyrovnat s tím, když odhalil její tajný poměr s Richardem Gerem (68), v době, kdy spolu oba herci natáčeli snímek Nemilosrdně. K rozchodu přispěla i skutečnost, že se páru kvůli výše uvedeným okolnostem nepodařilo mít spolu dítě. Kim už dlouho věděla, že vztah nefunguje, ale řešení odkládala. Až později konstatovala: „Chtěla jsem to manželství ukončit už několik let, ale nevěděla jsem, jak na to, abych Rona nezranila. “ Ron se vrátil ke své profesi a není známo nic o tom, že by se znovu oženil. Dnes už je v zaslouženém důchodu, ale ještě před 9 lety pomáhal s líčením u amerických televizních seriálů.

Další manželství Kim bylo pěkně bouřlivé!

Kim se do manželství vrhla po hlavě ještě jednou, s kolegou Alecem Baldwinem (60). Seznámili se při natáčení a tři roky spolu chodili, než se vzali. Temperamentnímu páru se v roce 1995 narodila dcerka – výbušný Alex krátce poté napadl fotografa, který chtěl šťastnou rodinku nafotit. Manželství se rozpadlo po šesti letech. Návrh na rozvod podala Kim, zatímco Alec si světu stěžoval, že celé období společného života nesmírně trpěl. Krutá byla rovněž bitva o opatrovnictví dcerky!

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama