Můj kousek štěstí

Manžel se vrací k milence?

Slováček potřebuje mladé ženy jako vzduch, zřejmě jsou tím, co ho drží stále ve skvělé formě...

Bývalá milenka by ho zřejmě přivítala s otevřenou náručí. Jde jen o to, jestli hudebník vábení podlehne. Bylo by to od něj dost podlé, jeho manželka totiž právě teď potřebuje oporu.

Skandálům v téhle rodině snad nebude nikdy konec. Podle mnohých Felix Slováček (80) svou nešťastnou manželku Dagmar Patrasovou (67) dál jen ignoruje, a co víc, údajně má mít další zálety.

Užívá si divokých večírků, pravidelně obklopen jinými, výrazně mladšími, ženami. Herečka a zpěvačka by přitom jeho podporu nyní moc potřebovala.

Snažila se udržet rodinu

Poté, co nedávno údajně přišla na dva roky o řidičák a musela zaplatit pokutu 200 tisíc korun, je na tom špatně. Propadá se hlouběji a hlouběji, zatímco manžel se baví a dovádí kdovíkde.

V zákulisí showbyznysu se šíří zvěsti, že Slováček se zase stýká s bývalou milenkou. Malířka Lucie Gelemová (40) ho asi přivítala s otevřenou náručí. Sama v jednom rozhovoru řekla, že se s hudebníkem dál stýká.

I když se chvíli zdálo, že Slováček seká latinu a manželství s Patrasovou chce udržet, teď už je opět podezírán z opačných pohnutek. A Patrasová zřejmě už nemá sílu ani mluvit do médií, nebo si na muže stěžovat. Nejen její blízcí se bojí, aby ještě víc nepropadla alkoholu, o němž se v souvislosti se zpěvačkou už dlouho spekuluje.

Některé zvěsti přitom naznačují, že Slováček už s Gelemovou dokonce zase bydlí a občas se „milostivě“ ukáže doma. Prý se kvůli tomu nepohodl i s dětmi Annou Slováčkovou (28) a Felixem Slováčkem ml. (40).

Ital to schytal?

Zejména mladá zpěvačka mu má vyčítat, že nechává mámu jejímu osudu a nezáleží mu na ní. Na druhou stranu to není tak dávno, co právě Anička odmítla po svém vystoupení s Patrasovou mluvit, údajně proto, že bývalá královna dětských srdcí byla zase až příliš „ovíněná“.

V minulostí měla Patrasová jeden pevný, i když poněkud vzdálený, přístav, kam ráda alespoň pomocí internetu utíkala – italského milence Vita (52). Podnikatel v cestovním ruchu jí byl oporou. To ale podle všeho už neplatí.

Povídá se, že to zatrhl Slováček v době, kdy se zdálo, že s manželkou zůstane. Patrasová dokonce tvrdila, že za Vitem chtěla odjet do Itálie a vzít s sebou i Slováčka.

To mohlo italského seladona fatálně urazit, a jejich vazby se možná právě proto zpřetrhaly. Teď by se jí však jeho náruč moc hodila. Asi je ale pozdě.

Už se nenapraví

Pro Dádu to může být poslední rána. Bohužel ne z milosti, ale spíš další úder, ze kterého se bude pohádková princezna Xénie jen těžko vzpamatovávat.

Nejlepší by pro ni samozřejmě bylo, pokud by se Slováček začal chovat jako řádný manžel. Ale toho se asi nedočká.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden