Manžel si na ni stěžuje?

Myslí si, že je středobodem celého vesmíru. Manželovi má její chování začínat vadit.

Září štěstím, daří se jí všechno, na co sáhne. VERONIKA ARICHTEVA (33) si nemá na co stěžovat. Je ale stejně šťastný i její manžel BISER (43)?

Herečka Veronika Arichteva (33) je v současnosti hvězdou seriálu Slunečná. A i doma prý všechno skvěle klape. S manželem jsou sice trošku rozdílní, přesto si výborně rozumějí.

Alespoň takhle to říká sama Veronika. Je ale ovšem možné, že realita bude poněkud odlišná, než jakou líčí na sociálních sítích a v médiích. Alespoň, co se názoru manžela týče.

Arichteva totiž přiznala, že si její manžel, režisér Biser Arichtev (43), na ni často stěžuje. A důvod? Je moc dětinská a kvůli tomu ji musí často usměrňovat.

Chová se jako dítě

Ovšem místo toho, aby se herečka nad svým chováním alespoň trochu zamyslela, vždy mu spíš se smíchem odpovídá, že se bude chovat stejně i v padesáti letech.

To ale musí být pro oblíbeného režiséra docela frustrující, když ví, že i přes veškerou snahu, kterou do vztahu vkládá, nemůže počítat s tím, že by se jeho žena kvůli němu alespoň trošku změnila.

Nastává tedy otázka, jak dlouho je ochotný všechno tohle vydržet. Sám je o celých deset let starší, dokonce je už i otcem. Mít po svém boku v podstatě další dítě, to je zřejmě to poslední, o co by stál. To ale není zdaleka všechno. Veronika se totiž svěřila ještě s něčím.

S manželem jsou rozdílní

Nekontrolovatelně utrácí. Kromě přiznaného botoxu, který taky není zrovna zadarmo, si herečka libuje hlavně v nákupu oblečení. Toho má mít tolik, že už ho ani nemá kam dávat, dokonce často ve svém šatníku nachází kousky ještě s cedulkou.

To také svědčí o její nezralosti. A zřejmě toho bude ještě daleko víc, v čem jsou úplně rozdílní. Je vůbec šance, že by takové manželství mohlo vydržet a překonat veškeré neshody a nestabilitu? Nejvíc nejspíš záleží na tom, kdo a jaké ústupky je schopný udělat.

Vše se točí kolem ní

Třeba nakonec Veronika dojde k tomu, že by se občas mohla také přizpůsobit. Je sice hezké, že si chce užívat života se vším všudy a být stále svá.

Teď si ale musí uvědomit, že už není sama a pro trvalý a harmonický vztah je nanejvýš nutné, aby každý z partnerů alespoň zčásti udělal to, co ten druhý chce, a alespoň trochu omezil to, co tomu druhému tak vadí. Možná jí to dojde, až společně s Biserem v budoucnu přivítají na svět prvního potomka. Pak zjistí, že se všechno netočí kolem ní.

reklama
reklama

Komentáře