Manžel tvrdě pomstil brutální znásilnění Monicy Bellucci, naštěstí jen ve filmu!

Dlouhá léta to vypadalo na pevný vztah. Svým rozvodem proto šokovali!

Krásná herečka a modelka Monica Bellucci (53) se poprvé provdala už v 90. letech, ale mužem, se kterým bude navždy spojována, byl až druhý manžel Vincent Cassel (51).    

Když maminka projevila přání, aby se Vincent Cassel vyhýbal světu filmu, věděla, proč to říká. Měla s tím totiž přímou zkušenost. Vincentovým otcem byl jiný známý francouzský herec, Jean-Pierre Cassel (+74). Vztah rodičů nakonec skončil rozvodem, když bylo Vincentovi čtrnáct let. Aby matce vyhověl, zamířil budoucí herec nejprve do jiného směru zábavního průmyslu: do šapitó a manéží. Vystudoval totiž cirkusovou školu a čtyři roky se pak skutečně živil jako klaun. Určitě se mu to hodilo pro jeho vysněné povolání, k němž se nakonec stejně dostal.

Při práci na Bytu se seznámili.

V Hollywoodu prorazila dřív!

Jakmile Vincent dostal první nabídku zahrát si v televizním filmu, okamžitě přikývl. A pak už ani slib mamince nezabránil tomu, aby se rychle rozběhla jeho herecká kariéra. Zanedlouho ho znali diváci nejen v rodné Francii, ale i za oceánem, v Hollywoodu. V roce 1996, když natáčel film Byt, setkal se poprvé s italskou herečkou Monicou Bellucci. Ta už měla za sebou pestrý život, během kterého dokázala využít svoji přirozenou krásu. Tmavovláska z malé italské vesnice se nejprve chtěla stát právničkou a modellingem si na školu začala jen vydělávat. Pak se jí ale svět přehlídkových mol zalíbil natolik, že se předvádění šatů a fotografování věnovala profesionálně, na špičkové úrovni. K herectví se dostala v 90. letech a v Hollywoodu byla ještě dříve než tam znali Vincenta. S charismatickým Francouzem si při natáčení Bytu padli do oka a po tříletém vztahu se vzali. Monica a Vincent spolu natočili více filmů, ale tím nejdrsnějším z nich byl Zvrácený z roku 2002. Vyprávěl o brutálním znásilnění a pomstě. Obětí byla právě Monica, mstitelem pak Vincent. Jak herečka přiznala, nikdy se nebyla schopná na natočenou, velmi dlouho scénu podívat. V některých zemích chtěli dokonce celý film zakázat!

Dcera je krásná po mamince.

Na druhou dcerku si počkala

O své ženě Vincent prohlásil: „Její největší dar není krása, ale inteligence. A pochopení. Je velice pozorná a laskavá k ostatním.“ Postupně se jim narodily dvě dcery, s šestiletým odstupem. „Radili mi, abych měla hned po svém prvním těhotenství další dítě, ale nebyla jsem na to připravena. Možná proto, že jsem byla jedináček, to z člověka dělá sobce. ,“ svěřila se Monica. „Když jsem se cítila připravena na druhé těhotenství, doufala jsem že dítě přijde hned." Vyšlo jí to přesně podle přání. Měla vlastně štěstí, protože v době druhého porodu jí bylo už pětačtyřicet let. „Děťátko je hnědovlasé a hezounké, podstoupila jsem přirozený porod, jako stará selka,“ řekla novinářům Monica bezprostředně po narození další dcerky. Zdálo se, že je to další kapka do poháru štěstí slavného páru. Proto bylo velkým překvapením, když před časem oba oznámili, že se rozvádějí. Přitom spolu ve skutečnosti moc nepobývali, měli tak trochu manželství na dálku. Monica žila v Londýně, Vincent v rodné Paříži a společně se setkávali ve své rezidenci v Brazílii. Vincent rovněž prohlašoval: „Moje žena a já jsme naprosto rozdílní tvorové. To je možná klíč k tomu, že jsme po tak dlouhé době ještě spolu.“

I po rozvodu mají oba sympatičtí herci přátelský. vztah.

Líbí se jí být single!

Pár se rozešel bez skandálu a nadále zůstal v přátelském vztahu. „Láska nezmizí, jen se změnila,“ prohlásila Monica. „Tolik věcí se může změnit, ale naše rodina zůstane.“ Nový život bez partnera si ale začala vychutnávat. Bylo to totiž poprvé od jejích 14 let, kdy nebyla v nějakém vztahu. „Poprvé v životě jsem single. Líbí se mi to a to chci říct i svým dětem, že není nutné mít v životě manžela nebo partnera. Ze samoty bychom neměli mít strach,“ konstatovala. „Být nezadaná neznamená být ještě osamělá. Cítím se velmi energicky. Mám veliké štěstí, že jsem zdravá a mám dvě úžasné dcery, které naplňují můj život velikou radostí!“

Milenku si občas pletou s jeho dcerou!

Po rozvodu zamířil Vincent, který i přes svůj věk patří stále k nejcharismatičtějším francouzským hercům, do mladších vod. Začal chodit s mladičkou modelkou Tinou Kunakey (21), kterou si dokonce novináři občas pletli s jeho starší dcerou. S Tinou se setkal na letní dovolené a dohromady je spojila společná vášeň k surfování. Modelka tvrdila, že vůbec netuší, co je Vincent zač. „Vyrostla jsem na venkově, neměli jsme televizi a nechodili do kina,“ řekla. Zájmem novinářů a fotografů, kteří je obklopili, byla proto poprvé hodně šokována!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden