Moje šťastná hvězda

Manžel začal žárlit?

Rozhodla se jít s dobou, ale její manžel se s tím ještě tak úplně nesrovnal. Herečka ze seriálu Slunečná Tereza Brodská (52) si před pár týdny založila profil na sociálních sítích, čemuž se hodně dlouho bránila.

Nakonec ale podlehla trendu a na svém profi lu zatím sdílí fotky s rodinou, přáteli a kolegy, stejně jako to dělá většina jiných herců. Nezdá se tak, že by měla nějaké postranní úmysly, jen chce být svým fanouškům o něco blíž.

Zdánlivá banalita by mohla jejich vztah narušit

To má ale být proti srsti jejímu muži Herbertu Slavíkovi (57), kterému se nemá líbit, jak se jeho manželka začala vystavovat. Vždy byl zvyklý mít ji jen sám pro sebe, jenže teď ji může začít sledovat kdekdo a zjistit tak něco z jejího soukromí.

Nad jejich manželstvím se snad nikdy nestahovala mračna, ale jak se zdá, všechno je jednou poprvé. Je otázka, jak se k tomu herečka postaví. Vyhoví manželovi a vše smaže, nebo si bude dál stát za svým?

Zatím to vypadá, že se její přítomnost na internetu celkem rozjíždí a konci tak nic nenasvědčuje. Tereza asi počítá s tím, že se manžel vyvzteká a časem si na to zvykne.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden