Moje šťastná hvězda

Manžela drží pořádně zkrátka

Nebýt jí, JIŘÍ LANGMAJER (57) by možná skončil špatně. ADÉLA GONDÍKOVÁ (49) má na herce stále blahodárný vliv. Jak se jí ale povedlo to, co nedokázal zástup milenek ani jeho bývalá manželka?


Populární herec byl v minulosti pořádný záletník. Stálo ho to s manželství se sympatickou učitelkou matematiky Kamilou (52). Ta se prý o jeho románcích dozvídala od cizích lidí. Tvrdila, že Jiří Langmajer (57) je mistr ve vymýšlení lží a zástěrek.


Pak ale přišla Adéla Gondíková (49) a s ní úplně jiný herec. Nebylo to ale hned. Langmajer dokonce chodil tři roky k psychiatrovi. „Moc mi pomohl,“ potvrdil. Kdyby to neudělal, o Gondíkovou by asi přišel.


Povídá se, že byl puntičkář, což ho ničilo. Je možné, že mu dala herečka  nůž na krk. Buď ona, nebo léčba u odborníka. Dá se říct, že ho tím podruhé zachránila.


Po boku manželky už na žádnou jinou ani nepomyslí.

Slavné milenky

Poprvé to bylo, když s ním začala chodit. V podstatě ho vytáhla z koloběhu milenek a mejdanů. Jeho postelí prošel slušný zástup známých žen. Od Petry Faltýnové (45) až třeba po herečku Mášu Málkovou (39).

Povídalo se, že i Gondíkové byl na začátku vztahu nevěrný s herečkou ze seriálu Vyprávěj Eliškou Křenkovou (33). Buď jak buď, od té doby jako když utne. Langmajer seká latinu, na Gondíkovou pěje ódy. Říká se, že manželka se s ním „nepáře“.

Našla recept

Povídá se,  že když se Adéla Gondíková dozvěděla, že má blízko ke Křenkové, pořádně mu vyčinila. Jasně mu měla říct, že takhle se chovat nebude, a jestli se ještě cokoli dozví, odejde od něj. Jiří Langmajer asi nebyl zvyklý, že by mu žena odporovala.

On byl vždy za boha, kterému se ostatní málem klaní. A jak se zdá, Gondíková našla dokonalý recept. Dnes někdejší nevěrník udělá vše, co jí na očích vidí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden