Můj čas na kafíčko

Manželka Budu Spencerovi dvakrát prodloužila život!

Můj čas na kafíčko

Ve stáří hrozilo herci oslepnutí. Operaci odmítal, žena ho naštěstí přesvědčila.

Se svojí ženou Marií Amato (88) prožil italský herec Bud Spencer (†86) více než půl století. Vždy jí byl věrný, vážil si jí a v podstatě jí také vděčil za to, že se dožil vysokého věku.

Proslavil se pod jménem Bud Spencer (†86), ale jeho rodné jméno znělo typicky italsky: Carlo  Pedersoli. Jeho největší vášní v mládí nebylo herectví, ale plavání. Věnoval se mu už od raného dětství, kdy ho prostě rodiče hodili do moře, ať si sám poradí.

A jemu to vážně šlo. Až do sedmadvaceti let si budoval velmi úspěšnou sportovní kariéru. Jako první Ital na světě překročil hranici jedné minuty v plavání volným stylem na 100 metrů.

Získal celkem jedenáct zlatých medailí z různých soutěží a jako hráč vodního póla se zúčastnil i olympiády. Náročný sportovní život se

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden