Moje šťastná hvězda

Manželka mu nestačí?

Na první pohled působí jako svatoušek, ale ve skutečnosti je pořádné číslo. Herec ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Jan Čenský (59) je už několik let ženatým mužem a svou manželku Danu (55) si hýčká, jak nejvíc to jde.

Pořád se otáčí za cizími ženami

Na povrch ale znovu začala vycházet nepříjemná situace, kterou Čenský v minulosti spáchal. Své ženě byl totiž nevěrný s majitelkou nejmenovaného květinářství. Danu to sice stálo hodně úsilí , ale nakonec mu přece jenom dokázala odpustit.

Prosil o odpuštění

Jejich manželstvím to dost otřáslo a Jan už se bál, že dojde na to nejhorší. Prosil svou ženu o odpuštění a celé situace hořce litoval. Jenže to, že mu manželka dala druhou šanci, bylo nejspíš úplně zbytečné. Čenský se sice snaží tvářit jako ten nejlepší manžel na světě, přesto má mít ale postranní úmysly.

Vůbec se nepoučil?

Čenský chodí do společnosti výhradně sám, svou ženu raději nechává doma, což už samo o sobě o něčem vypovídá. Když už spolu jdou například nakupovat nebo něco vyřídit, Čenskému to stejně nedá a otočí se za každou sukní.

Danu už to začíná unavovat a možná lituje, že Čenskému jeho nevěru v minulosti tak snadno odpustila. Chtěla by pro něj být tou jedinou, aby měl oči jen pro ni, ale toho se zřejmě nikdy nedočká. Plánuje od něj odejít? Říká se, že se manželé kvůli tomu dokonce měli začít hádat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden