Manželova nevěra ji dostala na dno!

Moc dobře věděl, čím vším si v životě musela projít a jak křehkou duši má. Sám jí ale nakonec zasadil snad tu největší ránu.

PAVLA TOMICOVÁ (60) dostala od osudu drsnou ránu. Rozvádí se a její manžel ONDŘEJ MALÝ (56) čeká dítě s milenkou KRISTÝNOU KOCIÁNOVOU (37).

Devatenáct let tvořili herečka z Ulice, Slunečné či ZOO Pavla Tomicová (60) a herec Ondřej Malý (56), kterého můžete znát například z minisérie Anatomie zrady, manželský pár.

Teď jdou od sebe, a jak jsme vás již informovali, může za to jeho milenka a nemanželské dítě na cestě. O krizi se spekulovalo už od Vánoc, ale asi jen málokdo čekal, jak to všechno vygraduje.

Není se čemu divit, že Tomicová poměrně rychle zhubla téměř 35 kilogramů. Kromě „běžného“ stresu z rozchodu si samozřejmě dobře pamatovala na to, že z jejího prvního manžela se

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden