Manželství Arnolda Schwarzeneggera ohrozilo nemilosrdné odhalení!

„Pořád jsem odsouval pravdu do hlubokých zákoutí vědomí, abych nad tím nepřemýšlel každý den.“

Dlouhá léta to vypadalo, že vztah slavného herce a kulturisty Arnolda Schwarzeneggera (71) a Marii Shriver (63) je bezproblémový. To by ale nesměl být legendární svalovec nevěrný s jejich hospodyní!  

Americký sen se říká takovým kariérám, kdy člověk začne naprosto z ničeho a vypracuje se na vrchol. Herci a politikovi rakouského původu Arnoldu Schwarzeneggerovi (71) se to podařilo. Z drsných podmínek v dětství, kdy jeho rodina žila jeden čas i v bytě bez elektřiny a bez vody, se dostal až do Hollywoodu, kde vydělával miliony dolarů. A později ho čekala i funkce guvernéra v Kalifornii!

Ženil se už jako slavný!

Arnold se proslavil nejprve jako kulturista. V době, kdy potkal Marii Shiver (63), svoji budoucí životní partnerku, byl ještě daleko od budoucí hollywoodské slávy. Stalo se to na jednom tenisovém turnaji poblíž New Yorku, jehož výtěžek šel na charitu. S Marií si padli do oka a Arnoldovi jeho nový vztah přinesl jednu velkou výhodu. Šlo totiž o mladou ženu z hodně vysokých společenských vrstev. Jejím strýčkem byl zavražděný americký prezident John Fitzgerald Kennedy (+46). Do svatby se dvojice nijak nehrnula, i kvůli stále vyššímu Arnoldovu zaneprázdnění. Přišly velké a slavné filmové role a když si konečně s Marií řekli své „ano“, psal se rok 1986, kdy už měl za sebou filmy jako Barbar Conan nebo Terminátor. Jeho jméno už znal každý fanoušek na světě od Kanady po Nový Zéland.

Zatloukal, dokud to šlo

Když jako malý kluk tahal Arnold domů pitnou vodu v kanystrech od fontány, určitě si nepředstavoval, že by jednou mohl být slavný, mít krásnou ženu a s ní čtyři děti. A přece se to přesně takhle stalo. Manželství mu pomohlo také dostat se do politiky. Marii se to nejspíš nelíbilo, protože ona i Arnold reprezentovali jiné americké strany - on Republikány, ona Demokraty - navenek se to ale mezi nimi nijak neprojevovalo. Zdánlivě poklidné manželství ovšem zasáhl skandál jiného druhu: nevěra. Arnold a Maria měli dlouhá léta hospodyni. Té se narodil syn. Zpočátku tahle skutečnost nebudila žádnou pozornost. Jak ale syn vyrůstal, stávala se přímo do očí bijící jeho podoba s Arnoldem. Bylo nad slunce jasnější, že se jedná o jeho nemanželské dítě!  Maria svého manžela podezřívala už předtím, že něco s hospodyní měl. Nyní tu byl přímo živý důkaz. Ačkoliv ve filmech hrával Arnold akční hrdiny, přiznat své ženě pravdu do očí se bál!

Zatím zůstávají oficiálně spolu

V době, kdy všechno prasklo, vykonával Arnold výše zmíněnou funkci kalifornského guvernéra. Nemohl si tedy dovolit politický skandál. Pouhý den poté, co jako guvernér skončil, nechal se od Marii přesvědčit, aby spolu šli do manželské poradny. Neměl tam původně projednávat svoji nevěru. Šlo o to, jak plynule přejít z nabitého politického života zpátky do toho rodinného. Arnold netušil, že ta návštěva terapeuta je od jeho ženy víceméně pastí. Jakmile se totiž se ženou usadili, psycholog ho hned oslovil s tím, že Maria chce znát pravdu ohledně jeho poměru s hospodyní. Zaskočenému svalovci nezbylo nic jiného, než tento „úlet“ přiznat. Určitě se mu ale zároveň i ulevilo. Jeho žena se tím definitivním odhalením samozřejmě cítila zraněná a ponížená. Výsledkem bylo, že Maria od Arnolda odešla. Manželství směřovalo k rozvodu, který by se neobešel bez dělení majetku za několik miliard dolarů. K tomu ale do dnešního dne nedošlo. Rodinnou a vztahovou pohodu ovšem Arnold navždy ztratil. Je si toho dobře vědom. V televizním interview naplno řekl: „Byl jsem to já, kdo to podělal a nemůžu vinit nikoho jiného.“  Z nemanželského syna mezitím vyrostl opálený mladý svalovec, který třeba půjde ve stopách svého biologického otce. Maria ale bude mít „hřích“ svého manžela celý život před očima!

Nemanželský syn měl z odhalení radost!

Hospodyně, se kterou počal Arnold Schwarzenegger nemanželského syna, samozřejmě věděla, jak se věci mají. Přesto jí podoba syna se slavným hercem a kulturistou pořádně překvapila. Věděla, že jak syn dospíval a začal se Arnoldovi podobat, tak o tom nejspíš také uvažoval. Matky se ale nezeptal. Když mu to pak v době dospívání konečně odhalila, jeho reakce zněla jenom „Bezva!“ Hospodyně obdivovala i Arnoldovu ženu, jak se s tvrdou pravdou vyrovnala. Padla před ní na kolena, ale nakonec se objaly a pevně se držely.

reklama
reklama