Můj kousek štěstí

Manželství Chýlkové a Krause v troskách?

Loni si prošla StarDance, které otřáslo už mnoha vztahy. I tím jejím?

Zpropadená StarDance! Nějak tak by si možná mohla zanadávat Ivana Chýlková (60). Taneční soutěž už je sice několik měsíců minulostí, v jejím manželství s moderátorem Janem Krausem (70) ale prý stále hraje zásadní roli.

Nejde ani tak o to, zda měla či neměla herečka románek s tanečníkem Janem Tománkem (52), o čemž se horlivě spekulovalo, ačkoli se nepotvrdilo nic. Problém bude jinde.

Moderátor se totiž podle mnoha škarohlídů choval jako slaboch, když si stěžoval, že si jeho žena s Tománkem až příliš dobře rozumí. „Já to v podstatě beru jako takovou smutnou sonátu. To není ani žárlení, to je takový odevzdaný přístup,“ přiznal například.

Toho nechce

Právě tím si měl pořádně zavařit. V očích některých lidí klesl a říká se, že dokonce i Chýlková ho přestala vnímat jako muže, do kterého se před lety tolik zamilovala. Možná právě to je důvod, proč je v poslední době smutná a bez energie.

Stal se snad z manžela nudný patron a doma panuje tíživé dusno? To asi herečka nemá zapotřebí. Tím spíš, když může srovnávat. Z Tománka, jehož nazvala nejlepším tanečníkem svého života, optimismus a energie jen srší.

Bude jí to stačit?

Ovšem také se ozývají i hlasy, že to, co se o Chýlkové s Krausem povídá, jsou jen pomluvy a jejich manželství má pevné základy. Herečka manžela podle této verze bere jako kliďase, který jí dopřeje volnost a nedělá zbytečné scény.

Pokud to tak je, nabízí se otázka, zda to energické Ivaně stačí. A pokud ano, tak jak dlouho to vydrží. Kdykoli může přijít dobrodružství, jemuž neodolá...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden