Manželství Davida a Victorie Beckhamových celebrit ohrožovala nevěra!

Mohli se potkávat už v dětství, protože bydleli kousek od sebe.

Zpěvačka Victoria Beckham (48) a fotbalista David Beckham (48) patří k nejsledovanějším dvojicím planety. Jejich mnohaleté manželství mělo párkrát namále…

Na to, že by jí život nehýčkal, si nemohla Victoria Beckham (48) nikdy stěžovat. Když někdo přijde na svět do bohaté rodiny a do školy ho vozí Rolls Roycem jako ji, tak si od začátku žije jako v bavlnce. Za přepych se Victoria dokonce styděla.

Jejím životním cílem a přáním bylo stát se baletkou. Navštěvovala pravidelně taneční hodiny. Ráda se předváděla, přesto se cítila vnitřně osamělá. Jedním z důvodů byly i problémy s pletí, kdy bojovala s akné. Nepomohl ani make-up; ten si ostatně na příkaz

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden