Manželství dokázala Daniela Šinkorová před novináři utajovat celé čtyři měsíce!

Přípravy svatby v šíleném tempu zavinily, že zkolabovala!

Se svým přítelem chodila Daniela Šinkorová (46) řadu let a na svatbu to dlouho nevypadalo. Pak ale stačila sama zorganizovat tajnou svatbu během pouhých deseti dnů!  

V rodném listu měla herečka slovenského původu, která už se dávno usadila v Praze, napsané úplně jiné křestní jméno, než pod jakým jí známe. Kdyby jí ho bývali rodiče na žádost její starší sestry nezměnili, nepsali bychom tu dnes o Daniele Šinkorové (46), ale o Gabriele.

O jedenáct let starší Jana (57) si přála, aby se společně se sestrou jmenovaly podle její oblíbené knížky Danka a Janka. Tuhle nezvyklou žádost rodiče splnili a Danielu dokonce ještě jednou

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden