Manželství idolu a princezny nemělo veselý konec

Seriál Létající Čestmír vypráví o kouzelných květinách a právě během jeho natáčení rozkvetla i jedna osudová láska dvou oblíbených herců

Vztah dvou hereckých es Ivana Vyskočila (76) a Ivany Andrlové (61)  začal upřímnou láskou. Manželství vydrželo patnáct let, než jej rozdělily neshody a vzájemné obviňování. Dnes už je ale válečná sekera zakopána.

Herec Ivan Vyskočil (76) se narodil na pražském Žižkově, jako nejmladší ze tří dětí. Rodina měla tehdy za sebou čerstvou pohnutou minulost. Maminka měla židovský původ, a během druhé světové války si prošla koncentračním táborem.

Tatínek zase totálním nasazením. Koncem války a narozením třetího potomka však rodině těžké časy neskončily. Když byly Ivanovi dva roky, tatínek od nich odešel.

Maminka tedy na výchovu Ivana a jeho dvou starších sourozenců – sestry a bratra, zůstala sama. Neměli moc peněz, přesto herec

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden