Manželství jako velké utrpení!

V poslední dob ě se začíná odkrývat velmi závažné tajemství ze života oblíbené sympatické herečky Jany Švandové (72). Nestárnoucí blondýnka sice na sobě nenechá své pocity příliš zdát, ale v jejím okolí se šušká o tom, že už není vůbec spokojená ve svém manželství s podnikatelem Pavlem Satoriem (69).

Jak se zdá, zůstává s ním už jen ze zvyku a není psychicky připravena na to, aby mu konečně od srdce řekla, co ve skutečnosti cítí. Možná se obává toho, že už by si jiného muže nenašla. Což je ovšem s její krásou a šarmem naprostý nesmysl.

Proč mu trpí nevěry? Před nedávnem se totiž sama herečka rozpovídala o tom, jaký je její recept na dlouholeté manželství. Řekla, že základem je po ničem nepátrat a tomu druhému dopřát volnost. Čímž jasně naznačila, že svému drahému sem tam nějakou tu aférku odpustí a očividně to s ním ani nijak zásadně neřeší.

Na vztah rezignovala Nicméně jak se zdá, teď už začíná být nešťastná a byla by asi ráda, kdyby podzim svého života strávila s mužem, který se bude věnovat pouze jí a nebude se otáčet za každou sukní či hezkou tvářičkou.

Přiznala, že svému manželovi Pavlovi nechala až příliš volnosti.

Navíc Satorie jako movitý muž může nalákat kdejakou mladší ženu, což musí být pro Švandovou velmi bolestivé. Bohužel se zdá, že Jana na celou situaci kdysi rezignovala proto, že už jí předtím nevyšla dvě manželství.

A údajně to byla právě ona, která svým exmanželům producentovi Oldřichu Machovi (75) a primáři plastické chirurgie Hubertu Topinkovi, nevěrná. A jelikož prý mívala ve zvyku, že když byla někomu nevěrná, rozvedla se s ním a vzala si toho, s kým mu zahýbala, tak už si očividně svými bouřlivými roky prošla, a kde co teď klidně skousla.

Nicméně to vypadá, že už se tak nějak smířila s tím, že jiného muže ve svém věku nechce, a proto fakt, že už není nějak zásadně šťastná, neřeší. Není to ale škoda? Chce být krásná Tentokrát by si ani nemusela poničit svou reputaci, protože otevřeně řekla, že svému současnému muži nevěrná nikdy nebyla, takže by jistě i fanoušci pochopili, že už zkrátka není šťastná, či že jí manžel podvádí a ona to zkrátka nemůže vydýchat.

Poté je ale ovšem podezřelé to, že Jana se co nejvíce snaží o to, aby byla stále krásná a fit. Otázkou tedy zůstává, zda to dělá proto, aby manželovi dokázala, že je stále půvabná, a proto nemusí „běhat“ za jinýma, nebo si přece jen nechává otevřená zadní vrátka.

Se svým šarmem a energií by se jistě nemusela bát ani pomýšlet na to, aby se poohlídla klidně i po nějakém mladším milenci. Upnula se na rodinu Navíc se ostře pustila do žen, které na sebe ve staří kašlou a zanedbávají svůj vzhled.

„Nechápu ani ty, kdo v pokročilém věku rezignují na zjev. Jasně že se nebudu pečlivě líčit, když jdu jen s košem, ale aspoň si vezmu sluneční brýle,“ řekla Švandová. A už vůbec prý nerozumí těm ženám, které když se stanou babičkami najednou dostanou pocit, že jsou staré, a proto se za to stydí.

Ona to má totiž právě naopak. Švandová se netají tím, že svou roli babičky nadmíru miluje. Její syn Hubert (39) je totiž humanitárním pracovníkem, a proto žil na velmi nebezpečným místech. Jana je tedy šťastná, že se jí nedávno vrátil domů a konečně mohou být zase spolu.

Možná i proto už tolik neřeší fakt, že si s manželem příliš nerozumí a raději se věnuje svým vnoučátkům. Rozhodně by to z ní ale neudělalo špatnou babičku, kdyby se rozhodla trochu času věnovat i tomu, aby vyřešila svá trápení.

Třeba ale nakonec všechny překvapí a přiměje Pavla k tomu, aby začal sekat latinu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden