Manželství Lady Gaga nezachránila ani společná milenka v ložnici!

Když žijete s někým, kdo skládá písně i ve sprše, nemá to budoucnost…

Vztah slavné zpěvačky, vystupující pod uměleckým jménem Lady Gaga (36) a herce Taylora Kinneyho (41) dospěl až k zásnubnímu prstenu. Tam ovšem také skončil.

Kdyby měla Lady Gaga (36) vystupovat pod svým skutečným jménem, asi by si ho málokdo zapamatoval na první nebo druhý pokus. V rodném listu má totiž napsáno Stefani Joanne Angelina Germanotta. Ačkoliv jí v žilách po otci proudí i italská krev, je to rodačka z New Yorku.

Talent na hudbu i provokace

K hudbě měla blízko Stefani už jako malá. První písničku složila, když jí bylo osm roků. Nebylo divu, že maturitu složila už v sedmnácti a hned nato nastoupila na prestižní uměleckou školu. Ve dvaceti letech měla vztah s jedním hudebním producentem.

Ten její hlasový rozsah přirovnal k Freddiemu Mercurymu (†45). Ten se skupinou Queen nazpíval mimo jiné slavný hit Radio Gaga. Podle něho si zvolila

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden