Manželství nebylo tak dokonalé, jak se vždy zdálo

Zpěvačka a herečka DAGMAR PATRASOVÁ (64) si jako mladá mohla muže vybírat. To také dělala, ale poté se usadila po boku o hodně staršího saxofonisty FELIXE SLOVÁČKA (77). Udělala dobře?

Sklony k hudbě a herectví měla už jako malá holka. Dáda Patrasová (64) se narodila do umělecké rodiny, její tatínek Karel Patras (†79) byl harfenista České filharmonie, a její maminka Věra byla zpěvačkou. Není tedy divu, že malá Dáda pokračovala v jejich šlépějích.

Navštěvovala hodiny klavíru, zpívala ve sboru a také navštěvovala výtvarný a dramatický kroužek. Když si vybírala školu, hned měla jasno. Nastoupila na státní konzervatoř, kde studovala hru na klavír a kytaru.

Ještě v té době dostala angažmá v divadle Semafor a její kariéra pomalu, ale jistě startovala. Brzy nato se taky poprvé

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden