Manželství už jen jako výhodný obchod?

Modelka Simona Krainová (45) se nachází ve velice nepříjemné situaci. Zdá se totiž, že její manželství s podnikatelem Karlem Vágnerem mladším (43) už slouží pouze jako dobře vydělávající investice a láska vyprchává.

Kdekterý muž by velmi žárlil, kdyby se jeho manželka promenádovala a vystavovala své přednosti před jinými chlapy. Manžel modelky Simony Krainové (45) podnikatel Karel Vágner mladší (43) je ovšem nejen smířený s tím, že si vzal ženu, která se svým tělem živí, ještě ke všemu ji v tom podporuje a všude ji doprovází, aby se i on po jejím boku zviditelnil.

Prodává prášky na krásu, sama ale chodí na botox.

Sám je sice úspěšný v jiných odvětvích, nicméně Simona mu teď zaručuje dostatek pozornosti a lidem je tak na očích, což dříve nebyl. Na druhou stranu i ona ho potřebuje, protože jí jako zkušený obchodník nejspíše zajišťuje neustálý přísun jejích pracovních nabídek.

Dělají si ostudu Je tedy velice pravděpodobné, že ani jeden nemůže od druhého odejít, přestože už jejich manželství není takové, jaké bylo dříve. Nežli doma tráví více času na různých večírcích a akcích, kde se prezentují jako jedny z top českých celebrit.

Nicméně tohoto statusu nejsou příliš hodni, protože si v poslední době dělají před lidmi spíše ostudu, než aby sklízeli obdiv. Společně prezentují Simonin nový doplněk stravy, který má udělat ženy navenek krásnější, nicméně ona sama velice ráda a bez ostychu veřejně přiznává, že chodí pravidelně na botox a nehodlá s tím přestat.

Obdivovatelkám její krásy tak pomalu, ale jistě začíná docházet, že z nich chce pouze vytáhnout peníze. Už na sebe nežárlí Navíc to není tak dávno, kdy modelka ještě tvrdila, že na svého manžela ukrutně žárlí, a kdyby o něj snad nějaká cizí žena začala jevit zájem, klidně by se s ní poprala.

Tomu už je ale asi konec. Vágner se na sociální sítě fotí s ostatními kráskami a někdy jsou snímky opravdu za hranicí toho, jak by se měl chovat oddaný manžel. Očividně ale i jemu je úplně jedno, co jeho krásná paní vyvádí.

Před jeho zraky na jedné party osahávala cizí ženě pozadí a neustále se zvěčňuje skoro nahá. Peníze prohýří Vypadá to však, že to má Vágner velmi dobře spočítané. V dnešní době lze totiž na sociálních sítích vydělat opravdu „velký balík“ v řádech statisíců měsíčně.

Když už tedy nemohou konkurovat mladým, zařícím celebritkám, aspoň vydělávají peníze na dokonalém těle Krainové. Jako ochraňující manžel tedy Vágner selhal, zato manažer je výborný. Vše tedy nasvědčuje tomu, že už je jejich milostný život v troskách, nicméně peníze jsou pro ně v tuto chvíli důležitější než láska.

Rozvod rodičů by nesli těžce i synové.

Společně vydělávají balík, který poté rozvíří za luxusní dovolené a věci. Dle jejich přístupu k manželství si tak asi navzájem tolerují různé úlety a to jim zatím ke štěstí stačí. Mimo peníze je společně drží asi také synové Max (8) a Bruno (6), na které ovšem nemají kvůli svým neustálým kšeftíkům příliš času.

Otázkou však zůstává, kdo z nich si jako první uvědomí, že zůstávat v nešťastném manželství je bolestivé a zbytečné i za cenu peněz..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden