Můj kousek štěstí

Manželství už možná nedokáže zachránit

Rozvod se blíží?

Showman letošního ročníku StarDance se jmenuje David Prachař (64). Už stihl předvést divoké kreace i svérázný humor, kterým okouzluje svou mladou tanečnici.

Asi tím zaujal i manželku Lindu Rybovou (47), která podle všeho začíná žárlit. Povídá se, že hvězda seriálu Ulice lituje, že to spolu mají v poslední době nahnuté.

Dokonce se spekulovalo, že dočasně bydlí každý zvlášť. Možná se teď ale všechno změní. Tedy pokud má herec ještě vůbec zájem.

Riskne to?

Spekuluje se totiž o tom, že se svou tanečnicí Zuzanou Dvořákovou Šťastnou (30) si sedli mnohem víc, než jen jako taneční partneři. Dokazují to i společné fotky a videa na internetu. Úsměvy, legrácky, prostě pohodička.

Také ona má však doma partnera. To by mohla být pro Rybovou výhoda. Možná se mladá tanečnice neodváží vhodit všanc svůj vztah kvůli bláznivému románku s postarším hercem. Může na to ale herečka spoléhat?

Románek s kolegou?

Na druhou stranu ani ona není asi čistá jako lilie. V souvislosti s ní se nedávno spekulovalo o románku se Stanislavem Majerem (45). Prý spolu cosi měli v době, kdy točili seriál Zákony vlka.

Je možné, že právě to její manžel nemohl překousnout, a proto se jejich vztah dostal do krize a herec se začal po­ohlížet jinde. Herečka už tak možná údajného románku lituje a bude se snažit zuby nehty krachující manželství zachránit.

Je ale otázka, jestli už není na záchranu pozdě. Možná se uvidí až po skončení StarDance. Bude asi záležet i na tom, jak to dopadne mezi Prachařem a krásnou tanečnicí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden