Můj kousek štěstí

Manželství už nezachrání?!

Rozvod kvůli nevěře?

Manžel jí je podle mnoha informací nevěrný. Tereze Kostkové (47) asi dochází trpělivost.

Říká se, že je sice stále zamilovaná, ale ze všeho už vyčerpaná a unavená. I proto se povídá, že na stole je téma rozvodu. Jestli nezačne Jakub Nvota (46) sekat latinu, mohou jít brzy od sebe.

Mluví se o tom, že herečka ze seriálu Jedna rodina momentálně nemá kvůli práci na nic čas. Případný rozvod by tedy přišel na řadu až po letošním ročníku StarDance. Soutěž, která začíná 14. října, opět moderuje s Markem Ebenem (65).

Nvotu si vzala tajně v roce 2018. Dokázala by před veřejností utajit i rozvod?

Přišla mu na zálety?

V souvislosti s údajně nevěrným režisérem se nejčastěji skloňuje jméno jeho expartnerky, slovenské muzikantky Ľubici Čekovské (48). Má za ní dokonce jezdit na Slovensko. Může to spojovat s prací, takže alibi je téměř dokonalé.

Přesto to vypadá, že Kostková mu na cosi přišla. V poslední době na sebe totiž navalila ještě víc pracovních povinností, než je u ní obvyklé. Jako by před rodinnými problémy utíkala.

Několik týdnů teď bude žít novou řadou StarDance, kde jí bude oporou Marek Eben.

Trpělivost přetekla...

Nvota před časem prohlásil, že je „tulák a nomád.“ Možná tím chtěl naznačit, že nevydrží dlouho na jednom místě, u jedné ženy. Pro Kostkovou by byl případný rozvod opakováním nepříjemné minulosti.

Do prvního manžela, také režiséra Petra Kracika (65) se bláznivě zamilovala. Vzali se v roce 2006 přesto, že okolí ji před ním varovalo. Byl vyhlášený proutník.

Přebrala ho kolegyni Veronice Gajerové (60) a snad si malovala, že sukničkáře předělá, že se kvůli ní změní. Nestalo se. Údajné nevěry mu odpouštěla tak dlouho, dokud míra trpělivosti nepřetekla. Rozvedli se.

Otázkou proto je, proč si herečka myslí, že podruhé to bude jinak. Může to být opět bezbřehá zamilovanost, snad i kousek naivity a životního optimismu. Herečka se podle všeho bude už brzy muset rozhodnout, co bude dál.

Volná láska?

Samozřejmě může zavřít oči a dělat, že nic nevidí. Nvota by tak měl volné pole působnosti a bylo by jen na něm, co a jak kde provede. Nebo mu Kostková „položí nůž na krk“, pohrozí rozvodem, a když to bude nutné, hrozbu splní.

Ať už se rozhodne jakkoli, nebude to jednoduché. Tím spíš, že se říká, že Nvota nemá pouze Čekovskou, ale „hraje“ to na mnohem více stran.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden