Můj kousek štěstí

Manželství v troskách

Kde jsou ty časy, kdy Jana Adamcová bojovala o svého vyvoleného, režiséra Jiřího Adamce (72) jako lvice! Cožpak už zapomněla, jak se potají scházeli v jejím bytě, přičemž on se pak zkroušeně vracel za manželkou, zatímco ona, jeho mnohem mladší milenka se modlila, aby se konečně rozvedl a aby byli spolu?

Ba ne, na něco takového zapomenout nelze. „Mají takový dost dlouhý oddechový čas. Nevím, jestli se dá ten vztah ještě zachránit. Spíš o tom ale dost pochybuji,“ uvedl zdroj blízký těžce zkoušenému páru. Ti dva už bydlí odděleně, Adamec v bytě v Dejvicích, Adamcová ve vile na Hanspaulce. Domů mají naštěstí dost.

Hádají se pořád

A nejede se ani na společnou dovolenou. Zatímco režisér se s potomky Danielem (14)Jasmínou (11) rekreoval u Černého moře, někdejší moderátorka a nynější mluvčí Úřadu vlády potom odjela s dětmi do Řecka. Manželé zjevně došli k názoru, že by společnou dovolenou psychicky nezvládli. Je smutné, že se dva lidé, kteří o sebe tvrdě bojovali, jeden se kvůli druhému musel rozvést, nevědí co s penězi a nemovitostmi a mají zdravé děti, navzdory tomu všemu rozcházejí.

Viděli ho s jinou

Co udělalo z manželství Titanic potápějící se ke dnu? Vedle věkového rozdílu dvacet čtyři let patrně i rozdílnost povah. Zatímco Adamec by rád režíroval i rodinu, ostatně je o něm známo, že si přál, aby byla žena s dětmi doma, manželka je jiného názoru, má ambice, pracovala v televizi, nedávno se stala Babišovou mluvčí. Jana se kočírovat nenechá, Jiří je z toho unavený. Byl dokonce už viděn s jinou, s tajemnou blondýnkou.

Majetek je stomilionový

Jana a Jiří se seznámili v cestovní kanceláři, kterou si režisér po listopadové revoluci založil. Hledal někoho, kdo mluví dobře anglicky, přihlásila se mladá, dobře vyvinutá brunetka. Zajiskřilo to ale až později, to také začaly jejich jedenáct let trvající ilegální schůzky.

Paradoxní je, že dnes spolu mohou být, kdy se jim zachce, místo toho od sebe utíkají. Eventuální dělení majetku bude bolet. Koníčkem režiséra Pojišťovny štěstí, Sanitky či Cest domů je nakupování nemovitostí. Jen na Hanspaulce má domů hned několik. Odhadovaná hodnota nemovitého majetku je údajně daleko vyšší než sto milionů korun.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden