Moje sladké tajemství

Manželství ve vážné krizi?

Co se to u nich doma ve skutečnosti děje?

V poslední době není herečka Jitka Čvančarová (45) ve své kůži. A spokojeně nevypadá ani její muž, tanečník Petr Čadek (44). Vypadá to, že na povídačkách o jejich maželských problémech něco bude.

Když se v roce 2011 brali, mohli vyhrát anketu o nekrásnější svatební pár. Po dvanácti letech se však manželská únava podepisuje jak na Jitce Čvančarové (45), tak na Petru Čadkovi (44). Pár, donedávna plný energie, je posmutnělý a zdá se, že má starosti. A to se přitom na začátku léta šuškalo, že herečka pomýšlí na další dítě!

Rodinná idylka je zřejmě minulostí!

Neshodnou se manželé na budoucnosti? Z fešáka, kterého Čvančarové všichni záviděli, je „zavalitý taťka“. Buclatý obličej nedávno předvedl v kombinaci s plnovousem a flanelkou. Kde je ten pověstný elegán v perfektně padnoucím obleku?

V Černých vdovách se s mužskými nemazlila!

Ubrala na výstřednostech

„On miluje chytit mě za zadek, já vím, že je to velký zadek!“ vtipkovala dříve Čvančarová, která i s kilogramy navíc vedle manžela vždycky zářila. Ale teď to vypadá, že na takové vtípky už nemá náladu.

Módní výstřelky a hluboké výstřihy poslední dobou přenechala jiným. Začal jí snad manžel vyčítat její extravaganci, nebo dokonce nadváhu?

Není ve své kůži

O krizi herečky a tanečníka se spekuluje už dlouho. A podepisuje se evidentně i na chování Čvančarové. Ta na karlovarském festivalu přiznala, že ji herectví přestalo naplňovat, kolegy herce označila za amatéry a hodně si jich tím rozkmotřila.

Že by to byl projev nespokojenosti v soukromí? Další dítě možná herečka brala jako šanci na příliv nové energie, ale asi teď není na pořadu dne.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden