Můj kousek štěstí

Gondíková-Langmajer: Manželstvím otřásají hádky

Hrozí rozvod?

Cukrují jako dvě čerstvě zamilované hrdličky? To sotva! Adéla Gondíková (49) a Jiří Langmajer (56) tvoří pár už dvanáct let.

A herečka nyní opatrně přiznává, že soužití s manželem není procházka růžovým sadem. Jejich hádky jsou tak proslulé, že se dokonce staly součástí filmového scénáře!

Scéna na pláži

„Když jsme spolu byli na dovolené, tak jsem viděl, jak se Jirka s Adélou dohadují na pláži,“ vzpomíná režisér Rudolf Havlík (46), který si bouřlivý výjev zapamatoval, a ten se tak stal součástí scénáře k filmu Ostrov, v němž si Langmajer také následně zahrál.

Snímek vypráví manželském páru, který se na exotické dovolené tak strašně pohádá, až se dohodne na rozvodu.

Dlouho působili jako ideální pár, teď se ale nad vztahem stahujímraky.

Položme si ale otázku, co to tedy muselo být za pekelnou scénu, když zaujala i filmaře? Hádka na luxusní rekreaci, kde by si dvojice spíše měla vychutnávat šumění moře a západy slunce, svědčí o tom, že cosi není v pořádku.

Návrat bouřliváka?

Ač Langmajer často a rád hovoří o manželce jako o nejlepší ženské svého života, nelze vyloučit, že dotyční právě bojují s ponorkovou nemocí. „Občas to vybuchne,“ krčí rameny herečka a moderátorka, která v posledních letech zazářila třeba v seriálu Sestřičky.

„Celá léta jsem se choval jako absolutní kretén,“ přiznal kdysi herec s dovětkem, že teprve Adéla z něj udělala lepšího člověka. „Věděl jsem, že se se mnou žít nedá,“ dodal pochmurně ke svému životnímu období, kdy byl považován za bouřliváka a nenapravitelného sukničkáře.

Velkolepá svatba se konala v roce 2019, po osmi letech vztahu.

No tak hlavně aby se ke svému původnímu politováníhodnému chování zase nevrátil. To by pro jeho manželství mohlo znamenat začátek konce. Ostatně i jeho předchozí manželství s matkou jeho dvou dcer, Kamilou (51), bujarý život za doprovodu večírků, alkoholu a milenek neustálo.

Ve hře je milenka?

Začíná se snad nyní historie opakovat? Taková představa může Adélu Gondíkovou pěkně děsit. Vždyť i její první manžel, Ondřej Brousek (41), ji opustil, když si našel milenku.

Následný rozvod těžce nesla. A není vyloučeno, že se to nemůže stát znovu. Možná proto mezi manželi panuje neustálé napětí, které vrcholí v hádky, které mohou být časem neúnosné.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden