Marcela Březinová dodnes neví, proč její manžel zvolil dobrovolnou smrt!

Manžel po sobě bohužel nenechal žádný dopis na rozloučenou!

Zpěvačka Marcela Březinová (59) si prožila dvě kruté osobní tragédie. Když začala úspěšně rozjíždět svoji kariéru, oběsila se jí maminka. A před několika lety stejným způsobem odešel ze světa i manžel!.

V rodném listu má sice napsáno jako místo narození Podbořany, ale s malým městečkem na severozápadě Čech nemá jinak nic moc společného. Narodila se tam vlastně „z protekce“.

„Můj tatínek zubař tam měl kamarády porodníky, tak tam maminku odvezl,“ vysvětlila. „Dnes už tam porodnice není.“ Své dětství tak trávila převážně v pražských Dejvicích, s jednou důležitou, několik let trvající

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden