Marcela Březinová: Konečně má opět vedle sebe muže!

Vzal si život jako její matka

Osud zpěvačky MARCELY BŘEZINOVÉ (56) je nejspíš všem známý. Její muž ZDENĚK ŠVARC (†57) před lety spáchal sebevraždu a od té doby byla Marcela sama. Teď se ale vše změnilo!

Na první pohled působí jako drsňačka. Co jiného jí také zbývá? Ve svém nitru má rány, které se těžko zacelí, a možná i proto musí mít tvrdší slupku pokrytou tetováním. Kdysi dávno se jí oběsila maminka. Stejný způsob odchodu z tohoto světa zvolil pomnoha letech i její muž, hudebník a skladatel Zdeněk Švarc. Už je to šest let a teprve až nyní vyšlo najevo, že rebelské srdce zpěvačky nejspíš opět hoří láskou.

Zdeněk Švarc Marcela Březinová

Nechce ho přiznat

Na zpěvačku prasklo, že se schází s mužem, který by v jejím životě mohl zastat pozici jejího nového partnera. Samotná zpěvačka je ale opatrná a nechce o své nové lásce nic říci. „Ano, přátelím se s jedním mužem,“ prozradila s tím, že víc ale nechce ze soukromí prozrazovat.

Stále myslí na manžela

Březinová se ovšem nevyhýbá otázkám, které se týkají jejího zesnulého manžela. Samozřejmě ho stále nemůže vymazat z hlavy, ví ovšem, že musí jít dál. „Člověk se s tím pořád srovnává, se Zdeňkem jsme spolu byli dlouho,“ říká Marcela s tím, že vztah jí přeje nejen okolí, ale i dvě děti, které se Švarcem má. Tak snad konečně to je ten pravý.

reklama
reklama