Marcela Březinová nejprve vůči manželovi cítila zlobu za to, co udělal, ale už mu odpustila!

„Po smrti svého muže jsem dva měsíce nemohla dělat vůbec nic. Nemohla jsem zpívat, nevěděla jsem ani, kdo jsem.“

Dva z nejbližších lidí zpěvačky Marcely Březinové (60) odešli ze světa dobrovolně.  V mládí se musela vyrovnat se sebevraždou maminky, o řadu let později jí pak nečekaně šokoval její manžel.

Ačkoliv se Marcela Březinová (60) narodila v severozápadních Čechách, konkrétně ve městě Podbořany, vyrůstala v pražských Dejvicích. Část dětství ovšem strávila na exotickém místě, v Libyi, která tehdy nebyla válečnou zónou jako dnes. Tatínek Marcely byl zubař, maminka letuška a oba tam našli uplatnění.

Dětskou sestrou se nestala

Od osmi do jedenácti let chodila Marcela v Libyii do klášterní školy. Ta patřila Američanům a budoucí zpěvačka tam získala dobré základy angličtiny, které si pak udržovala celý život. Díky svému otci si Marcela už v dětství vypěstovala dobrý hudební vkus.

Poslouchala z gramodesek slavné zahraniční jazzové zpěvačky. Poctivě také cvičila hru na klavír, i když ji cvičení pod kontrolou maminky příliš nebavila. Otec si přál, aby se z Marcely stala lékařka, určitě neplánoval, že by jeho dcera měla dělat kariéru v zábavním průmyslu.

Marcela proto studovala na střední zdravotnické škole, souběžně s tím ovšem chodila i na

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama