Marcela Holanová má nekonečné trápení s domem!

Oprava staré vily se proměnila v peklo

O problémech, které si MARCELA HOLANOVÁ (65) užila s rekonstrukcí vily v Modřanech, jsme vás už informovali. Její trýznění ale ani nyní nebere konce! Snaha učinit ze zdevastované ne- movitosti domov ji stojí spoustu sil i peněz.

Místo klidu si zpěvačka Marcela Holanová užívá jen neustálé vrtání, bouchání, prach a nepohodlí. Jak sama říká, žije mezi maltou a cihlami, a zatím to nevypadá, že by se měla její situace výhledově nějak zlepšit. Opravy se táhnou už od roku 2001. První rekonstrukci řemeslníci údajně totálně zpackali a zpěvačka kvůli ní přišla o spoustu peněz. Navíc se musela svého práva domáhat se u soudu, což jí na psychické pohodě rozhodně nepřidalo. Ten sice uznal, že špatně provedeným zásahem byla Holanová poškozena, druhá strana se však odvolala a zpěvačka tak stále není s povedenými řemeslníky vyrovnaná. Opravy stařičké vily, kterou zdědila po svých předcích, tak stále neberou konce a podle některých zdrojů je Marcela už značně vyčerpaná. Lituje, že se vůbec do rekonstrukce pouštěla? A nezvažuje, že by vilu raději prodala?

Dělníci mají přednost

Přestože má zpěvačka oporu ve svém partnerovi BOHUMILU PIKHARTOVI (52), co se týče po- tíží s domem, jí moc nápomocný není. I když by možná hodně chtěl. Než aby tak Marcela trávila čas se svým miláčkem, obskakuje dělníky na stavbě. „Rekonstrukce je stále na denním pořádku. Moje hlavní starost je péče o řemeslníky. Doufám, že dům úspěšně dokončím a pak budu šťastná,“ posteskla si zřejmě velmi vyčerpaná zpěvačka.

Vily se nechce vzdát

O prodeji domu nechce Holanová ani slyšet. „Chci udělat radost svým předkům, kteří mi ten dům předali. Nerada bych ho nechala ve stavu, v jakém byl,“ svěřila své důvody, proč se nechce vily vzdát. Její touha ji ale pomalu ničí. Doba její největší slávy je už bohužel dávno pryč, a tak peněz není nazbyt. Přespávání na staveništi a vědomí, že drama, které začalo už před 15 lety, stále nemá konce, musí být velmi únavné. Náročnost svého rozhodnutí si prý uvědomuje, polevit ale nehodlá. Nezbývá než doufat, že se v blízké době dočká zpěvačka finančního odškodnění za zničený dům a rekonstrukce se tím urychlí. V opačném případě není vyloučené, že ji starosti kolem zděděného domu srazí na kolena.

Rekonstrukce domu ji dává pěkně zabrat!

reklama
reklama

Komentáře