Marcela Holanová: Tajila alkoholové období

Poprvé otevřeně promluvila o tom, co se dělo v době po rozchodu s Karlem Šípem (71). Zpěvačka Marcela Holanová (65) na dobu, kdy jí utekl exmanžel, vzpomíná nerada.

Nemá však důvod se stydět za to, že v tak těžkých časech občas pohlédla na dno sklenky. Vždyť přišla o partnera, se kterým by bývala ráda strávila celý život. V neposlední řadě postrádala také jeho nemalé příjmy – a ty se s těmi jejími nedaly pochopitelně srovnat.

Na všechno, i na výchovu syna, zůstala naprosto sama. V tak tíživé situaci se nejeden z nás uchýlí ke skleničce alkoholu, i když dobře víme, že takové jednání není právě čítankové. V této souvislosti zpěvačka vzpomíná, jak byla s přáteli v Las Vegas.

Popíjela, a když pak na ulici spatřila sochu basketbalisty Michaela Jordana, se smíchem mu sáhla pod trenýrky. Alkoholové období je samozřejmě pryč, zpěvačka už dávno nepije. Tehdy byla ovšem velice nešťastná.

Chodila k psychiatrovi, protože najednou zjistila, že si vůbec neví rady. A aby toho nebylo málo, starala se o těžce nemocnou maminku. Nechtělo se jí žít..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden