Margitovi se zapalují lýtka. Našel si mladší milenku?

Jejich vztah nikdy nebyl tak napjatý. Začaly jim prý vadit i maličkosti a jejich manželstvím to očividně hodně otřáslo. Došlo kvůli tomu opravdu na nevěru?

Tatam je prý manželství HANY ZAGOROVÉ (74) a ŠTEFANA MARGITY (65), které má teď připomínat válečný konflikt. Do života jim údajně vstoupil někdo třetí. Může se stát, že se rozejdou?

Dlouhé roky platili pěvěčtí manželé Hana Zagorová (74) Štefan Margita (65) za dokonalý pár a lidé v jejich okolí se dožadovali receptu na jejich šťastné manželství. A jak se smíchem říkali, kdyby ho znali, jsou z nich milionáři.

Jenže těmto dnům už je nejspíš konec. Pandemie u nich prý napáchala mnoho škod, které už půjdou napravit asi jen velmi těžko. Navíc se otevřely staré rány a zdá se, že se to Margita rozhodl vyřešit po svém. Říká se, že už neunesl chování své ženy a našel si milenku. Jaký dopad to bude mít na jejich vztah?

Trávili spolu až moc času

Zatímco některé páry koronavirus sblížil, u Zagorové s Margitou to prý bylo přesně naopak. Ačkoli spolu byli zvyklí

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden