Marika Gombitová a její velký návrat
Byl plný slz!
Marika Gombitová si svůj koncert po letech opravdu užila.

Patřila mezi nejkrásnější zpěvačky, ale přišel jeden nešťastný moment a život MARIKY GOMBITOVÉ (59) se otočil vzhůru nohama. Posledního listopadového dne v roce 1980, při návratu z koncertu její auto havarovalo a ona ochrnula. Už to vypadalo, že se na scénu nevrátí.

Měla před sebou velice slibnou kariéru, ale autonehoda, při které si poranila míchu, polámala několik žeber, měla zlomenou prsní kost a po těle i na duši celou řadů dalších šrámů, jí vzala do té doby spokojený život. Zůstala ochrnutá od sedmého obratle dolů a již nic nebylo jako dřív.

Její koncerty byly vždy vyprodané

Ještě nějaký čas vystupovala, točila nové desky, skládala a pro mnohé se stala symbolem nezdolné vůle. Několikrát vyprodala pražskou Lucernu, ale v roce 2002 došlo k nečekanému zlomu a zcela se stáhla. Sužovaly ji deprese, ale i bolesti a jediným živým spojníkem se světem byla její pečovatelka. Dlouhodobě se spekulovalo, co stálo za takovou změnou. Pravděpodobně to byla únava, a také několik osobních zklamání, které vedly k psychickým problémům. Málokdo věřil, že to Marika překoná.

Překvapila i sebe?

Fanoušci čekali 12 let na její návrat, který byl několikrát signalizován, ale Gombitová vždy přestala bez vysvětlení komunikovat. Už přestávali všichni věřit, že to kdy ještě bude možné. Návrat na scénu se nakonec konal. Bylo to v pořadu V sedmém nebi, kde zazpívala svůj největší hit Vyznání. Diváci, ale i celý štáb, který se zúčastnil natáčení pořadu, nemohli uvěřit, že se to skutečně odehrává, že tento moment přišel a někteří se neubránili ani slzám.

Je prý silnější

Žila ze dne na den, přemýšlela i o sebevraždě, ale je zpět. Marika Gombitová už zase vystupuje a cítí se opět šťastná. A vypadá lépe, než kdykoli předtím. Co však bude dál a jak dlouho její křehká psychika bude odolávat náporu zvenčí, neví ani ona sama. Někteří kolegové se obávají, že se opět stáhne do ústraní, jako se už několikrát předtím stalo. Lidská duše je prostě nevyzpytatelná, obzvláště ta zraněná.

Související články
Přišla Tereza Kostková svému muži na další nevěru a vyhodila ho?
premium
Už před lety se jedno manželství herečce Tereze Kostkové (48), hrdince seriálu Jedna rodina, rozpadlo. Je snad možné, že se teď opakuje minulost a lásce s Jakubem Nvotou (46) je konec? V poslední době se Tereze Kostkové (48) pracovně daří. Nejenže je hlavní hvězdou seriálu Jedna rodina, který se ze zamýšlených pár dílů stává takřka nekonečným, ale […]
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz