Můj kousek štěstí

Marně čeká na lásku

Ctitele odmítá, ale o zadaném kolegovi básní... Doufá, že se kvůli ní rozejde?

Michaela Pecháčková (18) pořád čeká na lásku, a marně. Jak je to možné? Cožpak v ZOO nejsou žádní vhodní chlapi? Proč je krásná osmnáctiletá dívka stále sama?

První vážný vztah ne a ne přijít, přitom se Michaela Pecháčková (18) netají tím, že by nějakou tu známost brala. „Jsem hodně cílevědomá, chci si za vším jít,“ ujišťuje. Pokud tím míní i oblast vztahů, zní to až zlověstně.

Hodlá popadnout vysněného muže za límec a odvléct si ho do ložnice? V tom případě je těžké pochopit, proč není zadaná a spokojená. Obdivovatelů jsou mraky, jak už to v případě celebrit bývá, ale o fanoušky, kteří jí píšou zamilované zprávy či dopisy, naše krasavice nestojí.

V jakých vodách tedy hodlá lovit? Kdoví, možná že nakonec v těch seriá­lových. „Sedli jsme si hodně třeba s Šimonem Bilinou, jsme velcí kamarádi,“ prozrazuje představitelka Sidonie Anny Novotné. Dokonce o kolegovi prohlásila, že je to krásný muž. Tak to už je ale doopravdy hodně podezřelé! Ovšem tady má kráska nejspíš smůlu.

Tmavovlasý sympaťák Šimon Bilina (27), který v ZOO hraje ošetřovatele hadů a vyfasoval přezdívku Haďák, je zadaný. Již dva a půl roku chodí s herečkou Hanou Drozdovou (30), říká o ní, že je skvělá. Co na to Michaela? Čeká a doufá. Co jí také zbývá.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden