Moje šťastná hvězda

Marně touží po nové lásce?

Moje šťastná hvězda

Herečka stále častěji přiznává, že ji trápí samota a stýská se jí! Dá ještě někdy šanci nějakému muži?

Oblíbená herečka VANDA HYBNEROVÁ (53) je podle všeho už nějaký pátek sama. Společnost jí dělají hlavně dcera ANTONIE (23) a malý vnuk. Zdá se ale, že opět prahne po velké lásce!

Otom, zda hvězda seriálu Ulice a ZOO Vanda Hybnerová (53) oficiálně ještě tvoří pár s pohledným ralley závodníkem Jakubem Chourou (41), si už pěknou řádku měsíců štěbetají i vrabci na střeše. Vzhledem k tomu, že herečka o něm přestala úplně mluvit a stále častěji přiznává, že ji trápí samota, je však více než pravděpodobné, že se jejich cesty už před časem definitivně rozešly. Nyní se Hybnerová celkem otevřeně rozpovídala o muži svého života a o lásce, která jí podle všeho dost chybí. Chtěla by opět poznat někoho, kdo by

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden