Marta Jandová: Druhé dítě? Tolik po něm touží

Absolutní priorita. Moje největší přání. Tak nazývá tmavovlasá zpěvačka Marta Jandová (42), dcera kapelníka skupiny Olympic Petra Jandy (74), svou toužebnou představu, že by se jí ještě podařilo mít druhé dítě.

Miminko by jí v kariéře rozhodně nepřekáželo, už se přesvědčila, že se může realizovat i s dítětem. Má přece svou vysněnou Marušku (2). Počít druhé dítě se zatím nedaří, ale statečná zpěvačka se z toho naštěstí nehroutí.

I když má doma gynekologa, tak volí tu nejpřirozenější cestu. Pokud neotěhotní, o jiném, "nepřírodním" způsobu uvažovat nebude. Pořídit malé Marušce sourozence ovšem hodlá v každém případě. Přemýšlí, že by si s manželem později po vzoru herečky Lucie Benešové (41) nějaké starší dítě osvojili.

Mimo jiné i proto, že malá Maruška je neobyčejně společenská. Je to vymodlené dítě a šťastná maminka by pro něj udělala všechno na světě. Celá rodina se nedávno vrátila z Německa do Čech. S vesnicí, kde v Německu bydleli, nebyli spokojeni.

Prý byla pěkná a idylická, ale obývaná převážně jenom důchodci, a tak tady aktivní Maruška neměla pro ni tolik potřebné vrstevníky. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden