Moje šťastná hvězda

Marta Jandová: Smíření, že další dítě nebude

Poté, co MARTA JANDOVÁ (43) okusila mateřský cit, zatoužila po velké rodině. Jenže zatím se jí dalšího potomka nedaří počít. A zpěvačka je zřejmě z toho natolik zoufalá, že raději další těhotenství zavrhla!

Za to, že potkala toho správného muže, je zpěvačka neskonale vděčná. S uznávaným gynekologem MIROSLAVEM VERNEREM (41) totiž získala nejen milujícího manžela, ale také dostala to, po čem tolik toužila – možnost stát se matkou. Marta je hrdou maminkou MARUŠKY (4), která se hned od narození stala středobodem jejího světa. Aby se své milované a vytoužené dcerce mohla dostatečně věnovat, odsunula práci i svou kapelu Die Happie, která slaví obrovské úspěchy v sousedním Německu, na druhou kolej. A nijak toho nelituje. „Plánovala jsem desku, ještě než jsem otěhotněla s Maruškou. Takže pak přišly jiné, samozřejmě příjemné povinnosti. Stala jsem se takovou matkou, že na desku nebyl čas,“ vysvětluje zpěvačka, proč deska, na které před pěti lety začala pracovat, je zatím stále v nedohlednu. „Ale už mám termín,“ slibuje svým fanouškům. „Na Marušku jsem si opravdu dlouho počkala, tak to prostě nešlo. Abych ji měnila za sólovou desku a za práci, za dny, kdy nebudu doma, to ne. Já si to s ní strašně užívám,“ dodává Jandová, co pro ni byla ta největší priorita.

Miroslav Verner, Marta Jandová: Oba jsou vděční, že mají alespoň zdravou dcerku.

Měla velké plány

Kromě péče o dcerku bylo jejím dalším největším zájmem, stát se znovu matkou. „Samozřejmě chceme druhé dítě, ale netlačíme na to. Jestli příroda dá, tak bude mít Maruška sourozence,“ opakovala často Marta s tím, že ale proti přírodě jít nehodlá. „Nechci to zkoušet nepřírodní cestou. Jsem vděčná za to, že máme zdravou a úžasnou dceru, která vydá i za tři. “Jenže čas neúprosně běží, Maruška rostě jako z vody, ale sourozenec stále nikde. Ještě loni tak byla Jandová přesvědčená, že by byla ochotna se uchýlit k možnosti adopce. „Přemýšleli jsme, po vzoru Lucky Benešové, že bychom nějaké starší dítě osvojili,“ svěřila své plány zpěvačka, která na své velmi přátelské dcerce vidí, že by bratříčka nebo sestřičku moc ráda uvítala. Od té doby však uplynul pouhý rok a Marta už o adopci nemluví a ve vlastního potomka už taky nedoufá. „Maruška je jedináček, asi vzhledem k mému věku jedináčkem zůstane,“ nechala se před pár dny slyšet zpěvačka. „Jsme pořád s nějakými dětmi, Maruška chodí na spoustu kroužků, na čtyři chodí s chlapečkem, o kterém mluví jako o svém manželovi, a ten je vlastně takový polosourozenec,“ uklidňuje samu sebe zpevačka, že její dcerka vlastně nijak netrpí tím, že nemá sourozence.

Marta Jandová: Před pěti lety začala připravovat novou desku, těhotenství jí však změnilo plány.

Definitivně to vzdala

Jenže než aby si hledala výmluvy, možná by bylo lepší, aby se tak snadno nevzdávala. Vždyť MONIKA ABSOLONOVÁ (41) nebo DARA ROLINS (45), s nimiž má Marta jednu zásadní společnou věc, a to podobný věk, také nepřestávají doufat, že si znovu přičichnou k voňavému miminku a svým dětem pořídí přinejmenším jednoho sourozence. Možná by to měla nechat přírodě, jak tomu bylo donedávna. Když se totiž nastaví na variantu, že je na druhé dítě stará, je mnohem větší pravděpodobnost, že ji osud vyslyší a druhé děťátko ji nesešle.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden