Marta Jandová: Zkazila si celé letní prázdniny!

Chůze do schodů se jí stala osudnou

Léto si asi MARTA JANDOVÁ (43) vůbec neužije. Kvůli tomu, že si zlomila prst na noze, bude mít celé dva měsíce nohu v sádře, a tak je pro ni koupání v moři či bazénu zapovězená věc. Své plánované koncerty prý ale zatím rušit nehodlá.

Zpěvačka si nedávno na svém profilu na sociální síti posteskla, že musela své plány na léto náhle spláchnout do záchodu. „Festivaly budou vsedě. Co Tě nezabije, to Tě posílí,“ doplnila Marta, která přiložila snímek z rentgenu, kde je vidět, že má zlomenou kost a nohu v sádře.

Sice má zlomený jen prst, musí ale kvůli tomu nosit sádru na celé noze

Začalo to úplně nevinně

A jak si zranění přivodila? „Šla jsem po schodech nahoru a uklouzla... Blbě jsem dopadla a už to jelo. Hvězdičky, bolest, pálení... no, trošku mi tekly i slzy,“ popisovala příhodu Jan dová. I když šlo zpočátku o nevinný pád, který mohl vyústit v maximálně naražený prst, bohužel to dopadlo nejhůř, jak mohlo. A tak si zpěvačka pokazila celé letní prázdniny. Navíc nebude moct jezdit na své milované koloběžce a skateboardu. A berle už vůbec nemusí, a tak spíš využije pojízdného vozíku než poskakování po jedné noze. Nicméně tu hlavní dovolenou, cestu po Americe, už má za sebou, a tak může být ráda, že si zranění přivodila až po dovolené.

Je odkázaná na vozík?

Dovolená v Americe, kterou strávila se svým manželem MIROSLAVEM VERNEREM (39) a dcerou MARUŠKOU (3), byl totiž její celoživotní sen. To dokázala i tím, že se vyfotila před Grand Canyonem se slzami v očích. Teď už ji tak žádná sádra nemůže rozhodit. Její fanoušci si ale bohužel neužijí její letní koncerty tak, jak jsou u ní zvyklí. Jandová je divoká žena, která při vystoupení chvíli neposedí, pořád musí poskakovat a běhat. Ale s nohou v sádře bude odkázaná na vozík, s nímž bude maximálně jezdit doprava, doleva, dozadu a dopředu. SOUKROMÍ .

reklama
reklama

Komentáře