Martha Issová: Konec harmonie!

Vztah v ohrožení

Účinkování v soutěži Tvoje tvář má známý hlas přináší do vztahu MARTHY ISSOVÉ (36) a DAVIDA ONDŘÍČKA (47) pěkné dusno. A nejsou první dvojicí, na kterou soutěž negativně doléhá. Bude mít show pro pár fatální následky?

Léta platili herečka Martha Issová a režisér David Ondříček za příkladný a harmonický pár českého showbyznysu. Partnery spojovalo hned několik věcí – oba rádi a hodně pracují, nehrotí situace a případné rozdílné názory vždy proberou v klidu s chladnou hlavou. V neposlední řadě je pak spojuje dcera FRANTIŠKA (4). Jenže od jejího narození přebrala Martha hlavně roli mateřskou a v žádné velké filmové roli se neobjevila. Františka ale už trochu odrostla a herečka si uvědomila, že je nejvyšší čas na návrat k profesní kariéře. Právě proto možná kývla na účast v populární televizní soutěži, díky níž dostala šanci po delší době zase zazářit. Zvykl si, že ji má doma? Režisér jistě patří k velmi vytíženým mužům. Je podepsaný pod řadou úspěšných českých filmů. Za čtyři roky, kdy byla Martha s dcerou doma, si dost možná zvykl na rodinný servis, který herečka zaopatřila. Nyní se zřejmě její účastí v tak náročné soutěži situace změnila a mezi partnery to začalo skřípat. Dokonce natolik, že David nemůže Marthu občas vystát.

David Ondříček Martha Issová

Nepodporuje ji

A jak to vypadá, začínají ho rozčilovat naprosté prkotiny. Vyplynulo to na povrch právě ve chvíli, když hovořil o hereččinně účasti v soutěži. „Už mě otravuje, když to řeknu otevřeně, že si doma, na ulici či v autě neustále zpívá tu písničku, kterou zrovna nacvičuje,“ řekl doslova Ondříček. Dost jasně tím dal své partnerce najevo, čím mu momentálně leze na nervy. Jenže hraní je pro Marthu srdcová záležitost a účast v soutěži si velmi užívá.

Skousne to?

Jak se nám podařilo zjistit, Martha si bere svou čtyřletou Františku i na tréninky Tváře. David tedy coby hlídací tatínek zrovna dvakrát nefunguje. Dává tak herečce zřejmě svůj nesouhlas s její účastí ve tváři dost jasně najevo. Ještě před rokem Issová tvrdila, že nepatří mezi osoby, které by si nerady nosily práci domů. Jak se ale zdá, ve svém zápalu pro účast ve Tvaři mění svoje priority. Jen čas ukáže, zdali David přijme, že Martha už nebude jen maminkou, která se stará o rodinu, ale vrátí se také do role herečky.

Popisky:

B:

B1:

reklama
reklama

Komentáře