Martin Dejdar: Chce překonat sám sebe

Že by krize středního věku?

P řestože jeho zdraví v posledních dnech a týdnech dost pokulhává, oblíbený herec a bavič MARTIN DEJDAR (52) se rozhodl, že překoná sám sebe a pokusí se zjistit, kam až stačí jeho síly. Že by si snad procházel krizí středního věku a nevěděl, jak z ní ven? Stejně jako řada dalších českých celebrit se totiž rozhoupal k odvážnému kroku – zúčastnit se náročné, avšak celosvětově populární televizní adrenalinové show Pevnost Boyard. A tak si zabalil a vyrazil směr Francie, kde se soutěž odehrává. Jenže oproti svým kolegům má jednu velkou nevýhodu. Plnění jednotlivých úkolů mu bude ztěžovat achilovka, kterou si nedávno natáhl. A to přitom jde o hodně bolestivé zranění! Jeho rodina se dokonce bojí, aby noze při soutěži ještě víc neublížil a neskončil třeba se sádrou nebo ještě hůř!

Zranil si achilovku

Minulý rok účast v soutěži odmítl, ale letos už se rozhodl adrenalinovou nálož podstoupit. Stejně však postupoval i v případě show Tvoje tvář má známý hlas. Dvakrát účast odmítl, potřetí se nenechal už dlouze přemlouvat. Proč tak najednou změnil názor, neví ani jeho kamarádi . Mnozí to ale přisuzují právě krizi středního věku.
Leč pro soutěžení si nevybral vhodné období. „Má to malý háček, Dejdar si natáhl achilovku, takže to bude mít v soutěžních disciplínách náročnější,“ nechal se slyšet jeho známý těsně předtím, než Dejdar na soutěž odletěl z pražského letiště. Ale to herce neodradilo. Chce celému národu dokázat, že i muži po padesátce mohou soutěžit s ročníky i o generaci mladšími. Ale na druhou stranu má obrovskou výhodu, bude soutěžit společně se synem MATĚJEM (19).

Podporovat ho bude syn

Matěj odletěl do Francie dřív. Dejdar měl v Praze ještě nějaké pracovní povinnosti. Jak to jemu a synovi šlo, se ale dozvíme až na podzim letošního roku. .

reklama
reklama

Komentáře