Můj kousek štěstí

Martina Adamcová: Skončí za katrem?

Tohle už není legrace. Herečka, režisérka a producentka Martina Adamcová bude mít velké starosti. A zase už se to všechno točí kolem nešťastného kanadského filmu The Perfect Kiss, který Adamcová režírovala a částečně také produkovala.

Do hlavní ženské role obsadila svou kamarádku Lucii Vondráčkovou (38). A protože Vondráčkové manžel Tomáš Plekanec (36) údajně přispěl finanční injekcí 3,4 milionu korun, mělo se jednat o půjčku s úrokem šest procent, Adamcová aneb četařka Babinčáková z Tankového praporu má teď jistý problém.

Vypadá to, že se na hokejistovu finanční výpomoc rozhodla pozapomenout, ale marně, neboť rozvádějící se sportovec právě bouchl do stolu. Bolestných peněžních ztrát bude v souvislosti s rozpadem manželství ažaž, a tak nehodlá přijít o další miliony, které poskytl na neúspěšný film.

Peníze se rozhodl vymáhat soudně. Umělkyně a podnikatelka Adamcová to celé považuje za akt pomsty: "Chtěl podpořit kariéru své ženy u filmu. Jenže pak své děti a ženu opustil. Je zřejmé, že žaloba je osobní mstou vůči jeho manželce," myslí si.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden