Můj čas na kafíčko

Martina Poulíčková se uměla pořádně pohádat, Pavel byl flegmatik!

Můj čas na kafíčko

Nebyl pro ni zřejmě dost temperamentní. Rozvodem si moc nepomohla.

Když se Pavel Poulíček (48) ženil s první manželkou Martinou (44), přáli si oba, aby to bylo na celý život. Brzy pochopili, že to bude mnohem kratší.

Díky komerční televizi se Pavel Poulíček proslavil už v hodně mladém věku. Stal se moderátorem sportovního zpravodajství a jeho jméno si diváci pamatují dodnes. Později uváděl i populární soutěž Kolotoč. Název tohoto pořadu tak trochu připomínal jeho první manželství.

Velké plány nevyšly

S atraktivní blondýnkou Martinou Böhmovou (44) chodil Pavel Poulíček jeden rok. V té době už byl populární, ale i ona za sebou měla zajímavé životní zkušenosti. Využila svého vzhledu k práci modelky a dělala asistentku při vystoupeních známého kouzelníka Pavla Kožíška (52).

Když se moderátor a modelka brali, měli oba velké životní plány. Netušili, že po čtyřech letech se už budou na svůj vztah dívat úplně jinak. Martina si přála, aby manželství

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden