Martina Preissová: Hraje ve dvou seriálech. Je na výsluní

Štěstěna je vrtkavá, Martině Preissové se dlouho vyhýbala. Teď se konečně přiklonila na její stranu. Atraktivní tmavovláska dostala role ve dvou seriálech, jak ve Slunečné, tak v Anatomii života, a zajímavé je, že oba běží vždy v úterý zároveň, v hlavním vysílacím čase.


Ve Slunečné hraje Martina zamračenou drbnu, zatímco v Anatomii života představuje kladnou hrdinku, zdravotní sestru Táňu, a to si pochvaluje. „Nešťastná a osamocená duše, která se snaží všem pomoci,“ charakterizuje ji a dodává, že ona sama je jiná:


„Nejsem osamocená ani netrpím syndromem Matky Terezy. Nemusím pomoct všem, ale jen tam, kde to uvážím.“ Martina si pracovní úspěchy zaslouží, roky stojí věrně po boku manželovi Martinu Preissovi (48), který bojoval s alkoholismem.


Nikdy otce svých dvou synů neopustila, i když zažívala peklo. Národní divadlo, kde je ve stálém angažmá, je beznadějně zavřené, a tak je pro ni hraní v seriálech darem z nebes. „Stejně jako ve svém osobním životě věřím tomu, že všechno je tak, jak má být. Myslím, že dojde k restartu divadel, a ten bude mít vliv na množství premiér a nových inscenací,“ doufá.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden