Martina Randová: Jaké je její velké přání?

Před dvěma lety si Martina Randová (47) prošla velkými zdravotními komplikacemi. Zkolabovala přímo na natáčení Ordinace v růžové zahradě. Měla totiž problém s páteří a několik dlouhých měsíců se prý skoro nemohla hýbat.

Pak se sice k hraní vrátila, ale bolesti má dodnes. Ovšem kolaps prý nezpůsobily jenom problémy s páteří, ale také její hektický životní styl. Dodnes pracuje téměř dvacet čtyři hodin denně. Diváci ji milují, a tak se o ni přetahují divadelní i seriáloví režiséři.

Jenže od roku 2016, kdy ji odvezla záchranka, se snaží trochu zvolnit. I když dělá všechno pro to, aby se dočkala svého vytouženého cíle. Kdysi se nechala slyšet, že by si ráda zahrála v celovečerním filmu hlavní roli.

K tomu ale dodnes nedošlo. A všichni kolem ní vědí, čím to je. Seriáloví herci zkrátka velké filmové role nedostávají. A tak i když se přetrhne, zřejmě jí to nebude nic platné. Přesto má pořád šanci. Ne nadarmo se říká, že ženy kolem padesátky opět rozkvétají.V kariéře i v soukromí. Její fanoušci by Randové už nějakou lásku a dobrou roli přáli, ale možná si hází herečka klacky pod nohy sama.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden