Martina Randová: Proč je pořád bez chlapa?

Na muže má očividně smůlu. Zestárne sama?

Herečka Martina Randová (45) alias Heluš z Ordinace v růžové zahradě, sice hraje v seriálu vdanou ženu, ale v normálním životě po svém boku žádného muže nemá. Chce snad zestárnout sama?

S Martinem Zounarem si hraní užívá.

Je inteligentní, krásná a má skvělý smysl pro humor. Přesto je Martina Randová (45) bez chlapa. Spokojeného manželství a ani vlastní rodiny se tak ve svých pětačtyřiceti letech ještě nedočkala. Co za tím stojí?

S chlapama to neumí

Sama Martina se netají tím, že byla již mnohokrát zamilovaná, ale bohužel nešťastně.
„Vždycky jsem se zamilovala do někoho, kdo mě nechtěl. A ti, co mě chtěli jsem asi neviděla,“ prozradila Randová. I přes to, se však našel jeden muž, který s ní chtěl bydlet a vzít si ji za ženu. Ale i v tom byl háček.

Aspoň, že v Ordinaci si stoupla před oltář.

Měl totiž čtyři děti a nějak jí to „zapomněl“ říct. Ze vztahu s podvodníkem tedy rychle vycouvala a od té doby už se to s ní jen táhlo. Přišly na řadu jen občasné známosti, pravé lásky se ale už nedočkala.

Touha po dětech

Jako skoro každá žena si i Martina přála mít kromě manžela samozřejmě i děti. Jenže ani to jí v životě nevyšlo. Herečce už navíc táhne pomalu na padesát a miminko už si tak zřejmě pořídit nestihne. Nějaký chlap už by se ale po jejím boku mohl konečně objevit. Vzhledem k tomu, že bydlí s maminkou, je ale otázkou, zda si nějakého vůbec najde.

reklama
reklama